Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va informez ca sunteti in flame. Ori va potoliti ori se vor da vacante en-gross!!!
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • Care ajungi sambata la intalnire? M-am saturat sa ma tot rog de voi. Daca nu vreti sa mai veniti macar spuneti fratilor ca nu va da nimeni cu paru in cap.
      Nu-i bai...

      Comment


      • Baietii scuzati ca nu am ajuns la nicio intalnire asa cum am promis...dar m-am angajat si lucrez in weekenduri...daca nu as fi lucrat as fi venit...daca vreodata faceti in timpul saptamanii 0764479286 sunati-ma si pe mine

        Comment


        • Ce de oameni suparati pe aici unii vad ca deja si-au luat si vacanta .Sa raspund la intrebarea lui Gabi.Da eu unu ma inscriu,daca mai sunt doritori ne intalnim acolo dimineata pe la 8 facem lista cu participanti si se va organiza si proba de indemanare daca o sa fim mai multi ca in anii trecuti cu atat mai bine.Mariuse nu poti posta dar poti citi din moment ce tu "sari" asa la gatu user-ilor noi cum pana mea vrei sa marim saracia asta de comunitate?

          BlueStar_KWO - Lasa scuzele i-ati concediu:P
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • buna asta cu concediu

            Comment


            • pai cred ca sambata viitoare vin si eu... ca am rezolvat-o cu munca...nu pot sa lucrez ca am avut un os fracturat la picior si ma doare de mor......cand e proba respectiva si unde?

              Comment


              • Ba mai lasa vrajeala azi inainte sa plec la intalnire erai pe mess te-am intrebat daca vii nici nu mi-ai raspuns :P ai decazut in ochii mei.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • e tata pe calculator c aintra sa vorbeasca cu mama ca e plecata din tara...eu am lucrat toata noaptea...weekendul viitor vin ca numai lucrez...azi e ultima zi...si cred ca peste aprox. o luna o sa vin si eu cu masina

                  Comment


                  • care are filme de azi dimineata?

                    Comment


                    • eu unu sigur nu am, dormeam de rupeam la ora aia ) )
                      Nu-i bai...

                      Comment


                      • sunt doritori care vor sa mearga la regionala la mioveni? se desfasoara in perioada 24-25 iunie (vineri si sambata).
                        Nu-i bai...

                        Comment


                        • PAS nu sunt acasa daca eram 100% mergeam.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • Poate sunt altii, cine stie? Io deja vorbesc cu prieteni
                            Nu-i bai...

                            Comment


                            • daca stau bine cu banii si iau carnetu merg eu sigur!!!

                              Comment


                              • salutare la toti...am revenit!multumesc domnului darksid3 care da vacante...macar daca le platea.pun pariu ca s-a simtit extraordinar.si de data asta nu am incalcat nici un regulament,deci nu te ataca cumva.Alkatraz alias logan club.miule..nu sar la nimeni...ce as fi putut avea eu cu omu..??ma refer la gaby_slo,nici macar nu il cunosc..dar na..carcotasi si comentarii..se gasesc.momentan traiasca domnu de la butoane...tine bine usa de la frigider.AM CITIT REGULAMENTUL SI SUNT DE ACORD SA IL RESPECT.
                                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google