Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ai revenit domnu`....

    Comment


    • Originally posted by YePy91 View Post
      bine ai revenit domnu`....
      bine v-am gasit
      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

      Comment


      • la o cand ne mai gasim si noi baietii?tot sunt si eu liber azi
        Keep It Real! Keep It Simple!
        sigpic

        Comment


        • nu toti suntem liberi...eu am mai un examen miercuri si dupa sunt free...atunci daca vrei o sa ne gasim mai des

          Comment


          • colegii...tin sa va anunt ca am dat sala azi...am luat cu 24 p...si sunt programat la traseu luni pe 4 iulie

            Comment


            • felicitari
              Nu-i bai...

              Comment


              • bravo bravo

                Comment


                • multam baietii...abia astept sa vin la intalniri cu masina))...ati scapat de mine)

                  Comment


                  • Originally posted by mariuscent View Post
                    salutare la toti...am revenit!multumesc domnului darksid3 care da vacante...macar daca le platea.pun pariu ca s-a simtit extraordinar.si de data asta nu am incalcat nici un regulament,deci nu te ataca cumva.Alkatraz alias logan club.miule..nu sar la nimeni...ce as fi putut avea eu cu omu..??ma refer la gaby_slo,nici macar nu il cunosc..dar na..carcotasi si comentarii..se gasesc.momentan traiasca domnu de la butoane...tine bine usa de la frigider.AM CITIT REGULAMENTUL SI SUNT DE ACORD SA IL RESPECT.
                    Data viitoare cand voi mai considera ca ai calcat pe bec sau daca nu ai pus o virgula, ai zburat pe termen nelimitat. Daca tot aduci acuzatii si ne lovim valizele in gara, macar sa ai motiv intemeiat!
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • felicitari domnu si bafta la traseune vedem pe sosele.!!multumesc domnu darksid3 pentru avertisment da nu era nevoie.cam multa aroganta sau mi se pare mie?
                      Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                      Comment


                      • mersi marius...sper ca sambata peste doua saptamani daca nu plec pe ndeva sa ajung si eu cu masina

                        Comment


                        • vezi sa nu fi singur pe acolo.)azi s-a intamplat ceva ca eu nu mai stiu nimic???sau vremea e de vina?
                          Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                          Comment


                          • Numai ziceti nici unu nimic ma?Bute e campion mondial
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • I-a dat perversa, nu mai stia ala de el
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • Sunt curios daca pot vedea si eu pe undeva inregistrari de la meci ca nu l-am vazut doar am auzit de pe la colegi,pe youtube o fi postat de cineva?
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google