Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ba neaparat floriane.orice incorectitudine in procesul verbal duce la anulare.binenteles cu o contestatie in termen de 15 zile.mai ales ca nu e semnata.asa ca ai toate sansele.nici nu te costa prea mult...timp sa ai.am trei castigate pana acum.una si cu permis suspendat.incearca,nu ai ce pierde.
    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

    Comment


    • Am avut io proces verbal gresit ma. Imi scrisese alt articol in care se incadra fapta savarsita si nu l-a anulat, l-a transformat in avertisment ca recunoscusem fapta
      Nu-i bai...

      Comment


      • vad cum sta treaba...dar unde trebuie sa ma duc pentru contestatie

        Comment


        • La tribunal, dar nu te duce cu mana in ***, intereseaza-te ce documente iti trebuie pentru contestatie. Ai termen 15 zile de la data primirii PV-ului.
          Nu-i bai...

          Comment


          • Originally posted by FlorianYFL View Post
            Am avut io proces verbal gresit ma. Imi scrisese alt articol in care se incadra fapta savarsita si nu l-a anulat, l-a transformat in avertisment ca recunoscusem fapta
            dracu te pune sa recunosti?)si cand gresesti tot tu ai dreptate cand e vorba de amenda)ai semnat,daia....eu nu semnez niciodata.asa ai o sansa in plus.tu practic ai semnat ca ai facut fapta consemnata in proces...deci nici o greseala care sa poata fi dovedita de tine in tribunal...putea sa lase si amenda...
            Last edited by mariuscent; 26 March 2012, 21:39.
            Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

            Comment


            • cand semnezi recunosti ca ai citit si esti de acord cu procesul verbal...apropo...ma costa ceva daca fac contestatie?

              Comment


              • ai facut-o da o sa pierzi.iti explic eu sambatadaca vi....
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • da-mi pm...nu stiu daca ajung sambata

                  Comment


                  • stie careva al cui e taxiul ala lovit din fata de la atalssib? e un opel astra

                    Comment


                    • vezi si tu la ce firma era si intreaba la aia acolo...desi nu prea inteleg ce ai putea face cu el...?

                      Comment


                      • imi trebuia ceva dupa el..o chestie in spatele radiatorului

                        Comment


                        • Vezi poate are vreun nr de tel pe ea.Am remarcat si eu "mesajele" care sunt puse la parbriz,geamuri laterale etc etc ,nenorociti si astia cu asigurarile.
                          sigpic

                          IL 1 3 MIU

                          Comment


                          • da...o sa ma uit astazi mai cu atentie

                            Comment


                            • De Paste ne strangem iar in formatie sa mergem la padure?
                              Nu-i bai...

                              Comment


                              • daca nu merg in alta parte...cu siguranta eu ma bag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google