Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari baieti ...nu am putut ajunge aseara , nici cu nasu nici cu nimeni , am fost toti la petrecerea unui NEATENT asta este ...abia astept sa ne intalnim ....toate cele bune

    Comment


    • Bai cornelman ma facy de ras de ce nu ai venit la intalnire nu te a lasat nevasta,pai asa sta treaba!?
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • cornelmen,te iertam ca esti neatent de-al nostru...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • frumoase intalniri.
          miercurea viitoare daca nu se schimba datele problemei ma prezint si eu la datorie .
          va salut.

          Comment


          • Esti binevenit.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • Te asteptam florinele!

              Danute duminica nu vine nimeni deci ne vedem miercuri?
              Last edited by savoiu_rf 82; 29 July 2011, 17:40. Reason: Automerged Doublepost
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Maine vine cineva la intalnire ca nu mai plec la vitan in bucuresti,daca vine cineva sa si faca anuntata prezenta pe forum ca sa stiu daca vin si eu sau nu,sa nu mai bat drumul degeaba si sa fiu doar eu singur cu masina?ora 11 petrom victoria!?

                nu vine nimeni maine la intalnire?

                Este duminica 31.07.2011 ora 10 42 sa inteleg ca nu vine nimeni astazi la intalnire la 11?
                Last edited by savoiu_rf 82; 31 July 2011, 10:41. Reason: Automerged Doublepost
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Am punctat si intalnireA de astazi super reusita ! NE INTALNIM MIERCURI 03.08.2011 ORA 18 LA PETROM VICTORIA SPER SA FIM MAI MULTI!O SEARA PLACUTA IN CONTINUARE!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • salutare baieti. imi pare rau ca nu am venit astazi. sunt intr-o deplasare pe la hunedoara=deva.
                    poate ne facem pe aici niste prieteni....
                    salut si drumuri bune

                    Comment


                    • Poate vii miercuri la intalnire de la ora 18 la petrom victoria?

                      Valy mai zi si tu ceva vii miercuri seara la intalnire?
                      Last edited by savoiu_rf 82; 1 August 2011, 22:50. Reason: Automerged Doublepost
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Bai bogdane vbf nu mai zici nimic,miercuri seara vii la ora 18 la petrom victoria sau esti de serviciu?

                        Raducule vii maine seara la petrom la 18 la intalnire?
                        Last edited by savoiu_rf 82; 2 August 2011, 23:04. Reason: Automerged Doublepost
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Miercuri 03.08.2011 intalnire logan club targoviste ora 18 la petrom 12 victoria!

                          Am punctat si intalnirea de astazi corny asteptam pozele! duminica ora 11 logan club targoviste petrom victoria!
                          Last edited by savoiu_rf 82; 3 August 2011, 23:24. Reason: Automerged Doublepost
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Corny mai pui si tu pozele sau ai uitat?

                            Danute duminica vii la intalnire?
                            Last edited by savoiu_rf 82; 4 August 2011, 18:51. Reason: Automerged Doublepost
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • salutare ,scz nu am putut veni am niste prb la munk se va inchide restaurantul si trebuie sa imi caut de munk
                              sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                              Comment


                              • Am inteles duminica vii la intalnire bogdane?
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google