Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Colegii de la logan club targoviste sunt alaturi de tine mihai mai! Astazi la 18 a fost cineva la intalnire?
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • buna seara raducule.
      eu am lipsit... ..la servici

      Comment


      • In ultimul timp aproape 90 la suta din colegi nu mai vin la intalniri,nu stiu unde vom ajunge daca tot lipsim asa!doar simpatizantii vin aproape tot timpul!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • in perioada asta multi poate au concedii,mai spre toamna cred ca se mai reglementeaza lucrurile si vom fi mai multi la intalniri.

          Comment


          • Eu nu mai cred nimic pana nu vad decamd a inceput vara cam intrun chiul asa am tinuto iarnai prea frig si varai prea cald asa suntem noi alti fac si regionale per tara noi nu suntem in stare sa ne intalnim un minut toti intro zi pacat!

            Nu mai zice nimeni nimic pe forum! Toata lumea este in concediu la mare sau la munte?
            Last edited by savoiu_rf 82; 11 August 2011, 20:13. Reason: Automerged Doublepost
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Duminiuca 14.08.2011 ora 11 intalnire logan club targoviste la petrom victoria cine vine trebuie sa se faca anuntat si pe forum defapt puteti veni cei care nu sunteti plecati in concediu la munte sau la mare luni nu se lucreaza este sfanta maria si este sarbatoare legala data de la minister!asa ca haideti sa ne mai si ocupam de logan club targoviste macar o jumatate de ora se poate sau nu!?
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Duminica vine cineva la intalnire?
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Maine da cineva pe la logan club sau mergem la gratar!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Mmmda...eu am fost si miercuri la intalnire ca sunt pasionat Dar am fost eu si cu UBI Duminica nu mai vin , ca nu s-a anuntat nimeni ....bat drumul de pomana. MAI ..imi pare rau de cele intamplate , bine ca esti tu sanatos . Iti doresc sa o reconditionezi cat poti de repede . Toata stima loganistilor de 0 stele

                    Comment


                    • astazi am fost p[utini la intalnire eu ,laurentiu ade bha domnul mircea..........cainele bardac si noul nostru coleg va anunt de pe acum am hotarat ca dupa data de 15 septembrie sa nu se mai tina intalnirile de miercuri seara de la ora 18 dupa data de 15 septembreie se va tine intalnire de duminica de la ora 11 stima!
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Frumos la intalnire. Sper sa vin cat pot de des pentru ca am ce invata. Bafta multa!

                        Comment


                        • Te asteptam miercuri ora 18 in aceeasi locatie ma bucur ca am putut sa ti rezolv problema cu geamul sper sa nu mai fie probleme! O seara placuta tuturor!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Super intalnirea...o sa vin de fiecare data cand am ocazia!!!;);)

                            Comment


                            • ok va asteptam dragi colegi! MIERCURI 17.08.2011 ORA 18 INTALNIRE LOGAN CLUB TARGOVISTE LA PETROM VICTORIA! VA ASTEPT ACOLO!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • astazi la 18 am sa fiu la intalnirea loganistilor , daca mai vine cineva care poate sa isi faca prezenta aici pe forum .,...astept sa se anunte ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google