Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent si eu la intalnire

    Comment


    • Din pacate nui am putut ajunge astazi am avut niste probleme de sanatate in familie,dar cred ca duminica viitoare voi fi si eu prezent astept pozele de astazi de la intalnire!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • sal

        scuze pentru intatziere , dar am avut treaba , o intalinire superba cu un timp minunat ....pacat pt cei care au lipsit11122011363.jpg11122011364.jpg11122011365.jpg11122011366.jpg11122011367.jpg

        Comment


        • Frumoasa intalnirea mai ales ca a fost si cainele bardac!duminica vin si eu!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Duminica 18.12.2011 orele 11-13 intalnire logan club targoviste la statia mol targoviste cine vrea si are placerea sa vina sa si faca anuntata prezenta si aici pe forum! Va astept poate vine si zapada mult asteptata duminica!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Reusita intalnirea de astazi cam putini asteptam pozele dsomnu catalin eln! multumesc colegilor pentru participare! DE CRACIUN VINE CINEVA LA INTALNIRE?
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Domnu' catalin se ducea la ploiesti, eu veneam el se ducea)
                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                Comment


                • Frumoase poze multumim catalin! Alex nu mai dai si tu pe la intalniri sau ai uitat ?
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Duminica 25.12.2011 ora 11 intalnire logan club targoviste ! Stiu ca este craciunul dar o ora ne putem intalni sa ne uram sarbatori fericite si un an nou mai bun cu sanatate si impliniri! Cine vrea sa vinma si are placerea sa si faca anuntata prezenta si aici pe forum! O seara placuta in continuare!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Duminica 01.01.2012 ora 11 intalnire logan club targoviste de anul nou la statia mol targoviste! Vine cineva la intalnire?
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • Noi adica Logan Club Pucioasa vrem sa ne intalnim Vineri adica 30.12.2011 mai pe seara pe la 18:00, poate aveti placerea de a ne onora cu prezenta.
                        Astept un raspuns.

                        Comment


                        • Vorbesc cu colegii eu unul nu pot veni pentru ca pe 29.12.2011 imi expira asigurarea si pana pe 09.01.2012 nu pot circula cu masina pentru ca atunci luam noi salariul bugetarii asta este! Urez tuturor un an nou cu impliniri si reusite in plan profesionalsi sentimental si multa sanatate! La multi ani!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • salutare cine monteaza alarma pe logan si la ce pret?
                            sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                            Comment


                            • Bogdan sherloc de la pitesti si pretul este la fata locului ,negociabil bineinteles pret de criza mai subtirel asa ca pentru tine bogdane vbf!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google