Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fotograful ,oficial logan club targoviste!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Maine vine cineva la intalnire sau nu?
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • eu vin sigur!

        Comment


        • Reusita si puncata si intalnirea de astazi desi a inceput sa ninga am fost eu,catalin eln si costica mecanicul nostru de la logan club targoviste db 76 ten ! Speram ca duminica viitoare sa fim mai multi poate se mai indreapta vremea!catalin asteptam pozele!
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • cu costica m-am intalnit la doi brazi ,iar pe catalin l-am intalnit pana in sensul giratoriu de la doi brazi.sa terminat mai devreme ,daca mai intarziati 5 min ajungeam si eu.

            Comment


            • Incepuse sa ninga abundent florine si inghetaseram toti deaia am fugit repede acasa am facut poze am mai stat cinci minute dupa ce am facut poze si am fugit acasa!oricum ne intalnim la urmatoarele intalnire la care sper sa fie mai acceptabil de stata afara la un pahar de vorba!
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • florin te-am vazut si eu dar dupa ce ai trecut pe langa mine, data viitoare poate tine vremea cu noi, astazi a fost prea multa apa
                Attached Files

                Comment


                • Putine poze dar sau luat si cei de la mol de noi ! Nu avem voie sa facem poze are cineva pile la mol din colegii de la targoviste,sa vina duminica viitoare sa le spunem ca noi filmam doar loganele nu si statia!multumim domnului fotograf oficial logan club targoviste pentru amabilitate si il mai asteptam si la urmatoarele intalniri logan club!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • Duminica,12.02.2012 orele 11-13,are loc intalnirea logan club targoviste la statia,mol targoviste! Cine vrea si are placerea sa vina,sa-si faca anuntata prezenta si aici pe forum!o,seara placuta si o saptamana de vis!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • din pacate nu am putut ajunge , dar duminica daca este ok timpul ...vin

                      Comment


                      • Te astept,corny i-al si pe nasu la intalniri!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Nu uitati,duminica ora 11,intalnire logan club targoviste la statia mol targoviste!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • bai radule cam putini la voi la tgv ar trebui sa urcati la noi la pucioasa de este si aeruk mai curat mai de munte,ca oricum vad ca a ti cam place la L.C.P.

                            Comment


                            • Nu putem urca nu avem pneuri de iarna si este frumos la mol!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Astazi nu sa tinut intalnirea logan club targoviste,de la orele 11-13 ,din cauza timpului nefavorabil,sper duminica viitoare sa fie vremea mai frumoasa poate nu mai ninge si ne intalnim,o saptamana placuta tuturor loganistilor si o seara de vis! Felicitari ,ion oncescu pentru cei 1028 de concurenti !
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google