Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa vedem cum facem cu intalnirea din data de 19.12.2010, unde propuneti sa o faceti, nu promit ca ajung la aceasta intalnire, ce membrii isi anunta prezenta?
    sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

    Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

    Comment


    • buna seara vin si eu cu o propunere de supunere la vot propun ca intalnirea de duminica 19.12.2010 orele 11 00 sa se faca la statia 12 petrom de la victoria imediat ce se coboara podul in spre gaiesti ce ziceti astept voturile la aceasta intalnire vom discuta si pe cine punem organizator de intalniri o seara placuta si va asteptam la intalnire sa ve3niti cat mai multi si colegul de la opel club il asteptam
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • sant contra si argumentez nu cred ca aia au construit petromu ca sa strangem noi acolo si nu trebuie sa stie tot trecatoru ca noi facem o claca
        eu asa sant de parere astept si alte sugestii

        Comment


        • mai neam mai intalnit acum doua duminici cand nu ai venit tu acolo la petrom victoria si dupa o ora am venit la stadion

          cine isi anunta prezenta duminica 19.12.2010 la intalnirea loganistilor din targoviste astept sa se inscrie si unde propune sa ne intalnim petrom,victoria,parcarea fostei politii municipale sau tot stadion
          Last edited by savoiu_rf 82; 14 December 2010, 21:49. Reason: Automerged Doublepost
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Va salut
            Stie cineva unde gasesc punte de spate logan berlina,1,4 benzina?
            Vreun dealer second hand,un pret.

            Am avut accident in seara asta cu golanul meu.
            Astept un raspuns pe LCP.
            Multumesc.

            Comment


            • pai cel mai sigur la reprezentanta pt ca piesele mele nu sunt bune asa ai zis

              cred ca ai avut antrenament in campionatul nat. de raliu

              ne intalnim la peco
              vin unde ziceti
              Last edited by db-75-mai; 14 December 2010, 23:26. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • e bine la peco stati linistiti si dupa aia vedeti voi,pacat ca nu pot veni sunt de servici
                sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                Comment


                • Pastreaza-o,nu ma mai intereseaza,se vede ca nu ai caracter.
                  Nu este bine sa razi de altul care a dat de necaz,ca roata se intoarce.Dumnezeu este sus.
                  Ai grija mare.
                  la astfel de necazuri nu asa se face.Halal coleg .

                  Comment


                  • Dumnezeu este sus.
                    De Dumnezeu trebuie sa ne aducem aminte in fiecare zi,nu numai cand suntem la necaz.
                    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                    Comment


                    • imi pare rau eu nu o sa ajung duminica asta, sper sa fie frumos la intalnire si sa faceti poze.
                      sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                      Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                      Comment


                      • daca vrei am un prieten la leordeni dar nu stiu pretul sigur

                        pt.aviatorul daca vrei punte logan
                        Last edited by adytsx; 15 December 2010, 18:36. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • Am pus punte noua,garantie,factura,cu montaj inclus - 1000 lei la reprezentanta Mavexim Dealer Dacia Renault Targoviste.
                          Super reducere mi-au facut directorii de acolo,a durat 4 ore cu texte cu tot.
                          Cel mai bun mecanic de acolo vi-l recomand,Octavian Patru.El fiind si membru Logan Club Pucioasa.

                          Oricum multumesc tuturor ,pentru sfaturi .

                          Comment


                          • Repede il facusi membru
                            sigpic
                            Vectra C. 1,6i

                            Comment


                            • hopa pe domnul octavian in cunosc si o sa-l sun sa vedem daca nu baga dinsu aviator de la el

                              se pare ca aici a zi-so bine adica chiar a fost la mavexim
                              si-l fripsera baieti de acolo 1000 ron tre sa ai ceva la cap
                              cind la dez. este 150 !!!!!!!!
                              Last edited by db-75-mai; 15 December 2010, 21:13. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • he he he ... buna replica !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google