Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si rola?
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • rola eu am luat.o din bricostore, dar nu mai stiu la ce scria ca se foloseste
      sigpic

      Comment


      • Am inteles.Mersi pt raspuns.Astept primavara ...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • n.ai pentru ce, si eu astept primavara, ca de asemeni vreau sa ma apuc si eu de izolat, insa voi pune si pasla pe plafon, dar in spatele bordului ce ar merge, tot pasla?
          sigpic

          Comment


          • Vopsea cauciucata
            If it ain't broke, don't fix it!

            Comment


            • doar atat?
              sigpic

              Comment


              • Nu vreau sa ma complic,in fata blocului e mai dificil.Voi pune in usi,plafon,sub bancheta spate si portbagaj.
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Gasim noi si rola de aplicat aluband-ul. Cristi spunea ca a aplicat folia si pe locurile unde tabla era dublata, a ramas aer si din cauza asta s-a dezlipit. Sunt opinii pro si contra aluplast...cum ca ar trebui sa folosim materiale profesionale ca aluband-ul ar trebui dublat , ba chiar triplat pentru a se obtine rezultate comparabile cu materialele profesionale. Dar ne permitem sa dam 1200 lei pentru o insonirizare profesionala?

                  Aveti grija cu antifonul cauciucat la interior , mai ales pe plafon. Am auzit ca s-ar putea sa se incinga vara si sa se prelinga. Daca au mintit cei din tutorial...mint si eu! Ar mai fi de adaugat si mirosul care va persista o perioada.
                  Last edited by ADI-WRC; 5 March 2011, 15:38.
                  sigpic

                  Comment


                  • d-fens, daca nu vrei sa te apuci in fata blocului, cand mai da caldura, da o fuga intr.o zi pana la mine si o punem amandoi
                    sigpic

                    Comment


                    • Aluband-ul cica ar rezista pana la 80 de grade.Posibil sa se incinga plafonul mai mult?


                      @nicu-in fata blocului pot face ce am zis,dar nu mai mult.Multumesc pt invitatie.
                      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                      Comment


                      • nu cred ca s.ar incinge mai mult de 80 de grade...poti incerca cu un termometru, dar asta binenteles, la vara...chiar poti veni daca vrei, ai 30km din targoviste pana la mine!
                        sigpic

                        Comment


                        • Multumim pentru ajutor nicu_rcn!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Nu la aluband ma refeream. Zicea cineva sa antifoneze cu vopsea caucuicata plafonul . Aluband-ul rezista.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vara va fi sauna in masina.
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Aluband e si termoizolant . Ar trebui sa creasca putin confortul. Cel putin ar tine mai mult aerul rece in masina...vom vedea.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google