Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu maine sunt la munca.astept poze de la intalnirea de maine,deocamdata cu atat pot sa ma consolez

    Comment


    • Ok, servici usor mane rasducule.
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • nu e duminica azi?
        daca stai sa-mi citesti mie semnatura inseamna ca deja ai stat prea mult in fata pc-ului si ai inceput sa te plictisesti

        Comment


        • Ba da este duminica 24.07.2011!

          Comment


          • azi nu am putut ajunge am avut de lucru la 3 masini si tre sa servesti clientu ca de este rau fara masina pe viitor sprer sa nu mai am de lucru duminica si sa pot ajunge

            va salutam, si eu TSX si MAI
            Last edited by adytsx; 24 July 2011, 17:16. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Eu am fost la intalnire astazi la petrom victoria si a m fost cu domnul savu bha si ovidiu gxg am venit la 11 si am stat pana la 12 15 trebuie sa va reamintesc ca intalnirea in cepe la 11 am asteptat o ora si 15 minute !

              Iuliane la intalniri se vine la 11 nu la 12 30!
              Last edited by savoiu_rf 82; 24 July 2011, 17:24. Reason: Automerged Doublepost
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • Sa asternut linistea pe forum! Miercuri ora 18 intalnire logan club targoviste la statia petrom victoria peste podul de la gara si pana in canitina mechel! Cine doreste sa vina sa si faca anuntata prezenta aici pe forum si cine nu vine isi poate face anuntata absenta!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Fata de altii cel putin am avut vointa!
                  Cat despre intalniri cred ca o sa le cam "ratez"!

                  Comment


                  • Cam care ar fi altii? EU STIU CA NUMAI TU VENEAI LA 12 30!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • N am semnat nici un contract cu Logan Club Targoviste. Vin cand vreau si cand am chef, daca sunt bine primit, daca nu ... nu si asta e!

                      Comment


                      • Iuliane semnezi un contract cu mine (prenuptial) Hai nu mai fi suparat , incearca sa vi si tu la intalniri , sa mai facem si noi un schimb de impresii...stiu ca duminica este mai greu , dar macar miercuri seara sa ne vedem mai multi Va astept maine 27.07.2011 la Petrom 12 sa satam la palavrageala. Toate cele bune

                        Comment


                        • La tine iuliane logan club targoviste inseamna afacere eu nu iau nimic deacolo asa ca nu te obliganimeni sa vii ,vine cine vrea !

                          Danut dfens ce mai face?nu a mai dat nici un semn!
                          Last edited by savoiu_rf 82; 26 July 2011, 17:27. Reason: Automerged Doublepost
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Nu cred ca este o "afacere" acest Logan Club Targoviste!
                            Salut cornelmen! Toate cele bune!

                            Comment


                            • Incearca si tu pe viitor sa fii punctual si sa nu mai lasi lumera sa te astepte deaia am stabilit o ora nu ca sa se respecte,sas ar fi un haos sa venim toti cand vrem si la ce oira vrem!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • O sa incerc, poate chiar maine! Toate cele bune!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google