Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • miercuri 31.08.2011 ora 18 va astept la ultima intalnire din aceasta vara calendaristica a loganului club targoviste la statia 12 petrom victoria peste pod cine vine va rog sa va faceti anuntata prezenta si aici pe forum! o zi buina in continuare!
    SRF TARGOVISTE

    Comment


    • Vine cineva astazi la ora 18 la intalnire?

      Din motive lesne de inteles in romania in care traim cumperi si esti dat afara din data de 07.09.2011 intalnirile logan club targoviste se vor tine tot miercurea de la 18 la 20 si duminica de la 11 la 13 dar in alta locatie la statia moll de langa sensul giratoriu dinspre dedeman pe aleea manastirii dealul la petrom 12 victoria de astazi de la ora 18 sa desfiintat terasa si fast fuudul si am fost lasati in picioare cu tot cu bauturile comandat ni sau luat mesele si scaunele! Asta este privatul petromul apartine austriecilkor si noi suntem scavi in tara noastra ce mai urmeaza datul afara din casa sau din romania?! Deci noua locatie moll sensul giratoriu spre dedeman aleeea manasireii dealul!
      Last edited by savoiu_rf 82; 31 August 2011, 23:20. Reason: Automerged Doublepost
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Uaa ce urat! Cum sa va dea afara???
        Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

        Comment


        • Foare simplu asa au facut neau luat mesele si scaunele si ne au lasat in picioare!

          Corny may puy pozele alea odata?
          Last edited by savoiu_rf 82; 1 September 2011, 16:57. Reason: Automerged Doublepost
          SRF TARGOVISTE

          Comment


          • Miercuri 07.09.2011 ora 18 intalnire logan club targoviste la statia moll de pe aleea manasirea dealu!
            SRF TARGOVISTE

            Comment


            • Veniti la noi la Pucioasa la intalnire,duminica orar de vara ora 18.
              Aici sunteti bine veniti oricand.

              Comment


              • Vorbim si vedem! Multumim de invitatie!
                SRF TARGOVISTE

                Comment


                • Salutare Loganisti imi cer scuze ca nu am mai intrat pe forum, de cica nu avem timp dar sa speram daca o sa vina vremea mai nasoala o sa mai trec si eu pe la voi. Nasol treaba cu Petromu ca tot am lucrat la ei dar ce vroiam sa ii spun lui SRF Petromu de acolo este luat in administrare de unu si nu austriecii decid ce faci cu terasele si restu ci tu ca patron. Cred ca l-a deranjat ceva sau nu stiu asta este doar parearea mea.Poate mai facem si o plimbarica la Pucioasa nu ar strica sa mergem un pic la plimbare. Salutare

                  Comment


                  • Deci intalnirile logan club targoviste le vom face la statia moll din sensul giratoriu dinspre dedeman miercurea de la ora 18 la 20 si duminica de la ora 11 la 13 cat despre pucioasa zic si eu sa mai facem o escapada dar cine m,ai merge? LKA PETROM SA INCHIS DEFINITV TERASA NU MAI ESTE NICI FAST FOOD NICI MESE NIMIC DOAR PECO DE MOTORINA BENZINE GPL ETC!
                    SRF TARGOVISTE

                    Comment


                    • Duminica 11.09.2011 ora 11 13 intalnire logan club targoviste cu numarul 60 la statia moll din sensul giratoriu de la stadionul petrolul cine vine rog sa si faca anuntata prezenta si aici pe forum! O zi buna in continuare si va astept duminica la intalnire!
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • salut baietii ce mai faceti?
                        asa este la petrom s-a inchis terasa. este misto la terasa de la mol, numai dc o sa ne lase si aia de acolo mult timp.
                        drumuri bune va doresc!

                        Comment


                        • Sa speram ca acolo nu o sa se inchida!duminica vine cineva la intalnire sau va pregatiti de inceperea scolii?!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Sa inteleg ca nu vine nimeni astazi la intalnire?!
                            SRF TARGOVISTE

                            Comment


                            • salut baieti...vada ca s-au rarit intalnirile logan ...eu unul ma duc de cate ori am okazia ...asa ca va astept miercuri 14.09.2011 la ora 18 la statia moll ...fosta SHELL de pe aleea manastirii. si acum pozele care le-am facut in ziua cand am fost dati afara de la petrom 31082011.jpg31082011(001).jpg31082011(002).jpg31082011(003).jpg31082011(005).jpg31082011(006).jpg

                              Comment


                              • miercuri 14.09.2011 intalnire logan club targoviste ora 18 la statia moll!va astept acolo!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google