Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • putina lume,pacat
    sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

    Comment


    • Asta este eu mam invatat si la scoala tot putini copii sunt a scazut rara de natalitate!
      SRF TARGOVISTE

      Comment


      • Maine seara la ora 18 vine cineva!
        SRF TARGOVISTE

        Comment


        • asta seara la 18 ...ne vedem la statia mol din Targoviste.....eu si cu inca doi simpatizanti suntem acolo ...il astept si pe jalibreak si pe toata lumea. bafta voua loganisti

          Comment


          • scz nu am putut veni am muncit pana la 20
            sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

            Comment


            • Nici eu nu am putut ajunge la 20 am plecat de la service cu masina am avut putina treaba multumesc de ajutor mecanicului de la logan club targoviste care ma suportat pana la ora 20 si chiar a facut treaba duminica ora 11 ne intalnim la mol vine si mihai maiul! va astept pe toti la mol duminica 02.10.2011 orele 11 13 !
              SRF TARGOVISTE

              Comment


              • o sa fiu acolo
                sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                Comment


                • Ok duminica la mol ora 11 ! Va astept pe toti acolo!vine si mihai mai sa ne prezinte noua masina este surpriza abia astept!
                  SRF TARGOVISTE

                  Comment


                  • sper sa ajung si eu ...Bogdane , nu uita sa i-ei si laptopul sa imi dai si mie jocurile alea Toata stima

                    Comment


                    • ok am inteles
                      sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                      Comment


                      • Bogdane vii duminica la 11 la mol ne vedem acolo!
                        SRF TARGOVISTE

                        Comment


                        • Reusita intalnirea de astazi avem cu ce ne mandri felicitari loganisati targovisteni!?am fost prezent doar eu si domnul mircea savu,restul cred ca ati fost la intalnirea de la logan club pucioasa de nu ati venit!
                          SRF TARGOVISTE

                          Comment


                          • Imi pare rau dar intalnirea la LCPucioasa se fac de la ora 18:00, va asteptam .

                            Comment


                            • Stiu dar am intrebat ca poate cine stie au vrut sa va faca o vizita de nu era nimeni la mol azi decat eu si domnul mircea savu!
                              SRF TARGOVISTE

                              Comment


                              • Miercuri 05.10.2011 ora 18 intalnire logan club targoviste la statia mol! Cine vine sa si faca anuntata prezenta si aici pe forum!
                                SRF TARGOVISTE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google