Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cand zic si ceilalti,duminica viitoare...!?

    Comment


    • Originally posted by danut88 View Post
      cand zic si ceilalti,duminica viitoare...!?
      pai vin totii.....!?

      Comment


      • cand va fi urmatoarea intalnire??Imi cer scuze ca nu am putut veni la intalnirea asta.

        Comment


        • Originally posted by cristy_dacia View Post
          cand va fi urmatoarea intalnire??Imi cer scuze ca nu am putut veni la intalnirea asta.
          nu face nimic stai linistit, si eu era sa ma confrunt cu o problema la fel ca a ta...

          Comment


          • da urmatoarea intalnire cand va fi?

            Comment


            • si la ce activitati v-ati gandit pt urmatoarea intalnire ca la asta ......
              a fost vremea urata rau si duminica nu e cam devreme ?
              sigpicTransport marfa !

              Comment


              • sper sa nu fie careva suparat pe mn ca nu am venit.imi cer inca odata scuze

                Comment


                • Originally posted by mary.bia66 View Post
                  si la ce activitati v-ati gandit pt urmatoarea intalnire ca la asta ......
                  a fost vremea urata rau si duminica nu e cam devreme ?
                  asa ma gandi si eu bia,pentru noi,nu e problema ,da pentru alex care vine de la novaci, e ceva ,pentru ca el are de mers 100 kilometri, eu zic sa mai lasam sa treaca ceva timp....

                  Comment


                  • cum vreti,dar apoi o sa se strice vremea si mai rau,cand o sa se puna frigul nu mai vine nimeni sa tremure pe-acolo...!?

                    Comment


                    • bagati motiv pe alex, la cat e de infocat stati voi linistiti ca vine haideti sa facem in fiecare duminica k e mai bine asa ca poate unii pot sa vina si altii nu
                      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                      Comment


                      • are dreptate iuli,daca facem in fiecare duminica cei care nu vin sapt asta vin sapt viitoare...,oricum ce face alex e de laudat...!

                        Comment


                        • activitati organizate in mod legal nu se pot face deocamdata pt ca nu suntem Club auto inregistrat...adica gel liniute,slalom sau alte chestii...fara sa avem probleme cu politia din cate stiu eu ))
                          insa daca vremea tine cu noi poate ne bagam la o gratareala si la o miuta pe plaiurile mioritice ale gorjului )
                          id messenger:merlan.alexandru

                          Comment


                          • pentru mine imi e indiferent, cat timp sunt in oras.....

                            Comment


                            • Crezi ca o sa mai fie vreo zi frumoasa incat sa facem un gratarel? N-as crede, insa daca ar fi, ar fi frumos.

                              Comment


                              • Originally posted by BaTRaNuL View Post
                                Crezi ca o sa mai fie vreo zi frumoasa incat sa facem un gratarel? N-as crede, insa daca ar fi, ar fi frumos.
                                gratare in luna oct....??? nu cred

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google