Intilniri LoganClub Tg-Jiu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 oameni )
    io si gabi ) sau cel putin atunci la si 15 minute sau si jumate noi eram acolo )
    id messenger:merlan.alexandru

    Comment


    • lol 2???pai cum asa

      Comment


      • Originally posted by bullet88 View Post
        2 oameni )
        io si gabi ) sau cel putin atunci la si 15 minute sau si jumate noi eram acolo )
        El si Gabi auzi... Adyy maaa, mi-a fost mie lene sa-mi schimb numerele la masina, Gaby e fratemio ). Pai eu trecui de la targ pe la 12.15, veni si Alex, am stat 5 minute acolo de vorba si am plecat.

        Comment


        • lasa tata noi ne luam dupa numere:P

          Comment


          • Originally posted by Nepotu123 View Post
            El si Gabi auzi... Adyy maaa, mi-a fost mie lene sa-mi schimb numerele la masina, Gaby e fratemio ). Pai eu trecui de la targ pe la 12.15, veni si Alex, am stat 5 minute acolo de vorba si am plecat.
            scuze) da si-n telefon tot Gabi te trecusem )
            id messenger:merlan.alexandru

            Comment


            • poate se face o lista pentru duminica viitoare , cu membrii care pot sa vina , sa se adune mai mult de 2 ????
              sigpicTransport marfa !

              Comment


              • Baieti imi cer scuze pentru inactivitatea de pe forum, nu mi-am platit netul si mi l-au taiat ). Saptamana viitoare promit ca vin daca se face

                Comment


                • Nu mai faceti liste de la inceputul saptamanii ca vineri sa auzi "plec la tara", "am treaba" etc etc. Anuntati-va de vineri, chiar sambata ca sa fie ceva sigur si sa nu facem liste doar de amorul artei, zic eu .

                  Comment


                  • Eu zic sa facem lista:

                    1. alex86
                    2. bullet 88
                    3.
                    4.
                    .
                    .
                    .
                    .
                    20.

                    Comment


                    • eu ma trec pe sfarsitul saptamanii....
                      sper sa vin cu noua grila

                      Comment


                      • Aici ai dreptate adi, poate interveni orice pana duminica...

                        Comment


                        • ok poate interveni dar daca nu se anunta nineni toti vor zice vin 2-3 masini etc si nu vine nimeni

                          Comment


                          • eu unu va spun de acum,nu sunt in localitate vineri si nusth cand vin, ori duminica seara ,ori luni dimineata.

                            Comment


                            • nu cred ca daca cineva nu poate sa vina intr-o duminica trebuie sa sarim atat in sus...!?

                              Comment


                              • fiecare are problemele lui si nu poate sa vina, acum nu trebuie sa faceti atata tamtam.
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google