Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu unul fac bine. Ce ziceti facem si noi o comanda de tricouri logan club? Eu si cleo11 avem da facem de 2

    Comment


    • Votati cu incredere pe info pro , mai intai a fost distractie…ptr simon claudiu, L.C Deva, multumim ca suntem uniti si ne ajutati, numai bine!
      cu respect kenjiro_sanga, L.C. Deva
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • Originally posted by alex86 View Post
        Eu unul fac bine. Ce ziceti facem si noi o comanda de tricouri logan club? Eu si cleo11 avem da facem de 2
        cat costa?
        http://datingsidorsingel.com/

        Comment


        • As mai dori si eu unul dar, sa fie rosu, ca negru am. Mai vorbim duminica la intalnire.
          sigpic

          Comment


          • 1. eu 2 unul alb si unul rosu (negru am)
            2. Cleo11 unul rosu


            P.S 20 sau 25 e pretul parca.
            Mai vrea cineva?

            Colegiiiiii nu se mai aude nimic?
            Last edited by alex86; 29 May 2009, 21:51. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Se pare ca s-au dat la fund toti.
              Alex daca faci comanda ia unul rosu marimea L si pentru mine. Merci.
              sigpic

              Comment


              • daca n-as fi avut factura asa mare la tel mi-as fi luat si eu unul :\.dar asta e...tura viitoare.
                http://datingsidorsingel.com/

                Comment


                • Asta e se pare ca nu pot face nimic mai mult.

                  Comment


                  • Salutare baieti! o intrebare am si eu, se mai fac intalniri in tg jiu? daca da, cand si unde?

                    Comment


                    • 1. Salutare
                      2. Bine ai venit
                      3. Se fac intalniri tot ce trebuie sa faci e sa urmaresti forumul sau sa bagi id meu de mess si vorbim acolo.

                      Comment


                      • Colegiiiiiiiiiiiiiiii nu mai zice nimeni nimic?

                        Comment


                        • Salutari. Bine ai venit printre noi domnu' amd 83. Intalniri se fac, mai rar, dar se fac.
                          sigpic

                          Comment


                          • salut

                            salutare baieti! multumesc pt primire! as mai sta sa scriu mai multe despre mine si sa va cunosc mai bine insa tocmai am venit de la constanta iar la noapte o sa plec la oradea. daca o sa ma trezesc mai devreme deseara o sa scriu mai multe despre mine in rubrica! daca nu ramane pe marti seara cand o sa ajung din nou in oras! va salut si va transmit respectul meu pt autoturismul autohton! (lighean...asa cum ii zic unii...)
                            Last edited by amd 83; 6 June 2009, 11:44.

                            Comment


                            • Drumuri bune

                              Comment


                              • salutare dragi forumisti! Mi`am luat si eu in iarna un laureate de 1.6 gpl, si sunt mai mult decat incantat de el, nu am ascultat de gurile rele, ca e masina proasta ca nu mai stiu ce. As avea totusi o problema, minora chiar, as vrea sa imi schimb muzica de pe masina, nu prea e clar, si m-am uitat la baietii de la lazar nu au ce mp3 player vreau eu si nici boxe. Credeti ca as putea sa mi le cumpar de unde le-am gasit si sa mi le monteze ei fara sa comenteze ca nu m`am dus la ei? cam atat...voiam sa va intreb de intalniri daca se mai fac pe 3 iulie termin si yo sesiunea si vin acasa si poate reusesc sa va vad si pe voi sa va cunosc ms mult anticipat si bafta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google