Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca e vineri seara vin si eu.Da-ti msj la 0726 35 35 54
    GILL 3*

    Comment


    • Ca sa vedem cat interes exista am pus o intrebare referitoare la ora si ziua intalniri pe 20 iar acum suntem in 25 si nu au raspuns decat cei care au mai venit la intalniri nici un user care e nou printre noi. Nu stiu ce sa mai cred.

      Comment


      • ar fi frumoasa si o intalnirea seara nu neaparat la agip ,putem la interex si ca sa nu fie in aceasi zii ,poate fii sambata seara ...parerea mea ....
        sigpic

        Comment


        • salut am sa am ca zona de lucru targu jiu si va vizitez orasul,judetul si poate o sa am nevoie de ajutor cu nume de strazi etc.
          Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?
          sigpic #

          Comment


          • 0746600757 al meu.

            Comment


            • Originally posted by adimrv View Post
              salut am sa am ca zona de lucru targu jiu si va vizitez orasul,judetul si poate o sa am nevoie de ajutor cu nume de strazi etc.
              Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?
              da,cum sa nu .uite si nr meu : 0769 266 762 Lucian
              http://datingsidorsingel.com/

              Comment


              • Originally posted by adimrv View Post
                salut am sa am ca zona de lucru targu jiu si va vizitez orasul,judetul si poate o sa am nevoie de ajutor cu nume de strazi etc.
                Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?
                daca ai nevoie de cazare te pot ajuta cu informatii.Lucrez in domeniu:GILL- 0726.35.35.54
                GILL 3*

                Comment


                • Salutari domnu', poate ajungi si la intalniri. Cam rare dar, se fac.

                  Nr. meu: 0723633063
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by adimrv View Post
                    salut am sa am ca zona de lucru targu jiu si va vizitez orasul,judetul si poate o sa am nevoie de ajutor cu nume de strazi etc.
                    Vreau sa spun ca am nevoie de un nr de tel sau doua de la voi pe care sa sun in caz de nevoie,ma puteti ajuta?
                    Eu lucrez pe taxi asa ca daca ai nevoie de nume de strazi sau firme din tg-jiu ma poti suna la nr 0767182188

                    Comment


                    • salut,aveti idee pe zona tg=jiu face cineva modificari de soft,activari de diferite functii in cb??? gen inchidere automata a usilor si chestii din astea?eventual poate stiti si ceva preturi,multumesc,astept raspuns.numai bine

                      Comment



                      • aicea trebuie trimise pozele cu masina si userul pentru filmuletul cu membri logan club
                        pana la 10 noiembrie. Cine vrea bineinteles.
                        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                        Comment


                        • Salutari colegi de forum. Prin Gorj mai e vreun membru ?
                          sigpic

                          Comment


                          • care "esteti" din tg-jiu si aveti stickere ? ca vreau si eu ..

                            Comment


                            • Bine ai venit printre noi.
                              Stickere poti comanda la userul KeanuRev. Tel : 0743028440.
                              sigpic

                              Comment


                              • 'Care aveti janta de tabla noua cu tot cu kormoranu' pe ea?Sau stiti pe cineva care vinde?
                                sigpic
                                !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google