Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu nici nu am prea vazut prea multe masini pe gpl...(loganuri ma refer...)
    U can do It put ur Gas into it

    Comment


    • nameR , TAL are gpl pe masina

      Comment


      • de TAL stiu ca are dar infara de el nu mai stiu mai niciuna care sa aibe din fabrica...( nu alea montate...) desi parca mai stiu de un taxiu care mai are .. dar nu sunt sigur ca e GPL din fabrica
        U can do It put ur Gas into it

        Comment


        • stiu eu la cineva...sincer pe mine nu ma incanta...
          iarna mergi mai mult pe benzina ca nu se incalzeste (decat la drum lung)..
          roata de rezerva ocupa spatiu prea mare..
          acum fiecare cum vrea

          Comment


          • becuri de culoare alba pt logan sunt in comert?
            sigpic

            Comment


            • Nici pe mine nu ma prea incanta GPL ... mult mai mult ma incanta benzina
              U can do It put ur Gas into it

              Comment


              • Salut prieteni..noi si vechi..ca de cand sunt inactiv vad ca a crescut "comunitatea" Logan Club Tg-Jiu..sper sa am placerea sa va cunosc personal la intalniri desi acest lucru e cam greu pentru ca sunt la facultate in Timisoara..asa..am si eu o problema..am pierdut cheia de rezerva de la masina si ma intrebam daca stie cineva unde as putea face o dublura la noi in oras in alta parte decat la dealer pentru ca am inteles ca acolo sunt preturi exagerate..
                Va multumesc!

                Comment


                • Originally posted by NameR View Post
                  Nici pe mine nu ma prea incanta GPL ... mult mai mult ma incanta benzina
                  Eu am avut si masini pe benzina si stiu diferentaPt cativa km pe care-i faci tu la o plimbare prin oras chiar nu ai simti diferenta

                  Comment


                  • dar din cate am auzit motorul pe gpl e mai slab ca al de benzina ...
                    U can do It put ur Gas into it

                    Comment


                    • Originally posted by NameR View Post
                      dar din cate am auzit motorul pe gpl e mai slab ca al de benzina ...
                      N-ai inteles tu bine,este acelasi motor ca al tau cu singura diferenta ca pot alimenta dual(benzina+gpl).Si cu o singura apasare de buton...

                      Originally posted by dekony View Post
                      becuri de culoare alba pt logan sunt in comert?
                      Da,gasesti la Ralbex sau la magazinul de pe 1Mai vis a vis de vulcanizare. pretul undeva de la 48 Ron in sus
                      Last edited by lucian6666; 27 March 2010, 20:37. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Dar oricum motorul tau este cat de cat afectat de Gpl ... dupa un timp de folosire pe Gpl nu o sa mai aiba aceleasi cifre de performanta
                        U can do It put ur Gas into it

                        Comment


                        • Si uite asa, incet, incet, ne adunam si noi la intalniri din ce in ce mai multi.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Cleo11 View Post
                            Si uite asa, incet, incet, ne adunam si noi la intalniri din ce in ce mai multi.
                            pai da
                            U can do It put ur Gas into it

                            Comment


                            • asa e frumos :P

                              Comment


                              • si o sa vina mult mai multi la intalniri...de unde iau si eu un arc cu maxim o spira jumate rupta? spuneti repede ...
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google