Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • scump ,eu am dat jante cu cauciucuri spate 205/50 r15si fata 195/50 r15 cu 4 mil 500
    Attached Files

    Comment


    • Man tablele merg undeva la 60 bucata 65 maxim daca sunt ca noi Uitate la bursa insa iarna nu prea vinde nimeni.

      Comment


      • cine stie cam cat costa un senzor pentru usa de pe spate. am fost s-o spal la Novaci si fatuca aia mi l-a rupt nici ea nu stie cum si apoi a incuiat cheia in masina). ingramadita rau
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • Eu nu o mai spal la Novaci decat in caz de forma majora.

          Comment


          • si preturile cum sunt??

            Comment


            • Originally posted by popavlm View Post
              cine stie cam cat costa un senzor pentru usa de pe spate. am fost s-o spal la Novaci si fatuca aia mi l-a rupt nici ea nu stie cum si apoi a incuiat cheia in masina). ingramadita rau
              si nu iai zis nimic, ceva de dulce??

              Comment


              • Iuli poate stie ce pret are acel contact.

                Comment


                • se vinde pe forum 15 ron,si mie imi trebuie pt usa spate dreapta...

                  Comment


                  • Pai poate va vorbiti si comandati 2 pe care le impartiti la o intalnire.

                    Comment


                    • ar fi ceva...

                      Comment


                      • ar fi ceva

                        pai ar fi cel mai indicat.grutzz comanda-le tu ca te descurci mai bine si vedem cum ne intalnim. tu de unde esti?

                        ati pus vreunu filtru de polen? si daca da unde se gasesc in tg-jiu?
                        Last edited by popavlm; 27 January 2011, 00:11. Reason: Automerged Doublepost
                        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                        Comment


                        • care va bagati la butoane usi sa-mi spune-ti si mie ca-mi trb vreo 2

                          Comment


                          • vino duminica 30 ian 2011 la Narcise si vb. poate comandam mai multe
                            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                            Comment


                            • Filtru am pus eu

                              Comment


                              • ce filtru ai pus???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google