Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sarbatori fericite la toti colegii loganisti, din partea mea va doresc un an nou fericit si implinirea tuturor dorintelor
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • Sa gasiti pe fiecare ramura a bradului,implinirea viselor si cheia succeselor viitoare,iar MOS CRACIUN sa aduca pentru voi un sac plin si sa va gaseasca cu masa bogata si sufletul curat.SARBATORI FERICITE tuturor loganistilor din TG JIU!

      Comment


      • Sarbotori fericite !
        sigpic

        Comment


        • Multumim asemenea va doreste si L.Club Tg-Jiu

          Comment


          • Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca bunavoie si ingerii sa iti stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate. La multi ani!!!

            LC Slobozia !!!
            Nu-i bai...

            Comment


            • Craciun fericit si La Multi Ani si din partea mea pentru toti loganistii!

              Comment


              • Sarbatori feiricite tuturor,presiune in turbine ,si ce va doriti sa vi se implineasca!
                Building a small beast...Pasionat de fiarele vechi,care merg mai spectaculos ca plasticele de ultima generatie!sigpic

                Comment


                • @skandal unde s-au facut urarile???ce mi-ai zis tu mie???sau ti se pare ca am cumva pene pe spate???

                  Comment


                  • La multi ani si tot ce va doriti pentru masinile voastre sa se implineasca in noul an .
                    La Multi Ani 2011 !!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    sigpicTransport marfa !

                    Comment


                    • multumim la fel...

                      Comment


                      • Pe unde petreceti revelionul dragi colegi?

                        La multi ani!!!

                        Comment


                        • La multi ani si un an nou fericit...
                          Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                          Comment


                          • Multumim la fel va ureaza si Logan club Tg-jiu

                            Comment


                            • La multi ani!!!!! Un an nou fericit!!!

                              Eu unul la un chef la cineva acasa.
                              sigpic
                              !

                              Comment


                              • La multi ani si un an bun tuturor colegilor din Logan Club!

                                Revelionu' il petrecem sus peeeeee baaaaar !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google