Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • se pare ca tu nu prea ai avut loc de mine,tu ai inceput cu comentatu...eu am intrebat de tine. pe la intalniri nu vii sa te cunoastem si noi?
    Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

    Comment


    • da vin special pentru tine de la craiova

      Comment


      • oo esti din craiova??? si nici acolo nu te-am vazut la intalniri...

        Comment


        • daca te uitai observai ca sunt nou pe acest forum

          Comment


          • hello colegiiiii????????????????nu se anunta nimeni pentru vtm bucovat........chiar nu pot sa cred ca nu am adversar.............

            Comment


            • Originally posted by alex86 View Post
              Frumoase au iesit parinte acum 4 gume 195/50/15 + un set de H&R si ai masina

              P.S: Bia pe mine cat ma costa sa le facem si pe ale mele interesante?
              Benzina pana la mine

              Originally posted by iulyancosty View Post
              frumoase foc au iesit. felicitari bia pentru ajutor. le facem si pe ale mele frumoase???
              mihaita merge deschiderea?
              Le facem iulyancosty !!
              Attached Files
              Last edited by mary.bia66; 3 March 2011, 16:13. Reason: Automerged Doublepost
              sigpicTransport marfa !

              Comment


              • O mica intrebare :

                E prima iarna de cand am masina, dar am observat in ultimul timp cand am verificat nivelul de ulei dimineata am vazut ca a scazut totusi cam mult, am mai completat cu putin ulei de acelasi tip dar azi parca nici nu se cunostea cam am pus.Masina este din 2005 si are toate reviziile la timp.

                Comment


                • Originally posted by CMD View Post
                  O mica intrebare :

                  E prima iarna de cand am masina, dar am observat in ultimul timp cand am verificat nivelul de ulei dimineata am vazut ca a scazut totusi cam mult, am mai completat cu putin ulei de acelasi tip dar azi parca nici nu se cunostea cam am pus.Masina este din 2005 si are toate reviziile la timp.
                  da si tu ceva detalii. spre ex cati km ai, daca scoate fum.
                  uita-te pe sub ea sa nu-ti dea pe la vreun semering.
                  Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                  Comment


                  • Si culoare lui giolgau s-a schimbat din gri in rosu........ sa nu bata spre cartonas rosu ca nu e bine......

                    Comment


                    • adica alex ???pai cine e??

                      Comment


                      • grutzii de beeee ai auzit?sau cauta pe
                        Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                        Comment


                        • )nu sunteti zdraveni

                          Comment


                          • daca vrei te fac si eu tap...usor cu jignirile eu nu ti-am zis tie,daca te mananca placaju te incalzesc

                            Comment


                            • Mai giolgau pana la urma cine esti? De unde esti sa stim si noi cu cine vorbim.

                              Comment


                              • salut baieti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google