Doritori intalniri LoganClub Tg mures ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • buff....io nu pot veni nici sambata nici duminicaaaa......
    http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

    Comment


    • In data de 31 nu pot nici eu
      Dar in data de 30 de la ora 7 (seara( pana pe la 9 (p.m) sunt prin Mures Mall si pot veni la intalnire daca se face ceva;))

      Comment


      • da in data de 32 puteti ?) adica 1 (duminica) daca nu puteti nici atunci .. pff
        Its just a car ...

        Comment


        • sapt viitoare nui bine ? :S
          Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

          Comment


          • no...hai sapt viitoare...duminica....da pe la cat?o facem seara?in parcare la auchan sau undeva?:>ii mai fain seara...parerea mea...
            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

            Comment


            • e mai frig , florine eu nu vin in fiecare sapt in mures , nu imi bat masina pe drumu ala rau , eventual peste doua sapt ..sau chiar 3 si e si ziua mea daca vreti maine sau duminica ceva , ma sunati nr meu de tel orange 0743096848
              Its just a car ...

              Comment


              • asta e...atunci ramane pe pasti?sau pe rusale?
                acuma daca ar fi sa vin si io numa cand am drum la mures ar fi fain....ca am face de 3-4 ori pe sapt...nu?
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • las ca o facem pe cand da prima zapada ca peatunci om trage si niste drifturi pe zapada)

                  Comment


                  • care vrea poate sa vina azi la 6 in parcare la Auchan ! am auzit ca sar face ceva intalnire pe acolo
                    Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                    Comment


                    • Daca se face la Auchan ceva la 6 anuntati-ma si pe mine ca pot veni
                      Yed sunama daca stii ceva ca nu mai am minute

                      Comment


                      • Ma sunteti culmea cand se propune o intalnire va treziti cativa ca eu nu pot ca nush ce,dar cand nu se propune nimic va intrebati ca noi LC Tg.-Mures de ce nu facem intalniri precum celelalte LC-uri din alte orase.astazi suntem in 31.10.2009(acum cand am postat).eu propun cam pe la jumatatea lunii noiembrie ori in 15 noiembrie ori in 22.macar pe atunci sa putem toti sa ne vedem.Haideti faceti cumva sa reusim sa ne adunam toti ca nu ne-am mai adunat chiar tot LC-ul Tg.-Mures de foarte mult timp...
                        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                        Comment


                        • daca se anunta din timp vin si eu,sa va arat micile modificari ce le-a primit golanu meu.
                          nu vrea nimeni incalzire in scaune?

                          Comment


                          • deci cand o sa fie urmatoarea intalnire ? peste 2 sapt ?

                            Last edited by YED; 31 October 2009, 21:34. Reason: Automerged Doublepost
                            Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                            Comment


                            • Yed-ule eu propun ori in 15 ori in 22.make up your minds...
                              Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                              Comment


                              • eo in 15 as vrea dar depinde si de ceilaltzi

                                Flo facem intalnire dupa ce ia Pitea permisu ? )) sa vina si el cu musle caru )
                                Last edited by YED; 3 November 2009, 14:11. Reason: Automerged Doublepost
                                Vvvvvvuuummmmmmmm pe langa NZN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google