Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e mentalitatea pentru calitate, dar mai trebuie sa si judeci putin. in plus, ale tale sunt second, asa ca de ce dracu m-as raporta la unele noi ?

    Comment


    • Tinere te asigur in primul rand ca nu intotdeauna brandul oz,bbs..etc implica si calitate.In al doilea rand cand vinzi ceva iti stabilesti pretul raportandu-te la acelasi produs pe care l-ai lua de nou dar cu alti bani.Eu nu am precizat ca ale mele is cele mai bune comparandu-le cu marcile consacrate.Tu aduci in discutii niste lucruri banale de gradinita si specifici niste branduri care au alte tinte ca si clienti.Dar tu probabil in necunostinta de cauza te ambalezi ca un motor de 1.4 de logan,pardon 1.6 sa nu te jignesc.In alta ordine de idei pastreaza-ti impresiile pentru cultura ta generala,si vin-o cu exemple concrete ,nu cu avioane,daca tot vrei sa demonstrezi ceva.Si ca sa ai sarbatori linistite si sa nu fi stresat,jentile s-au vandut.
      Prin urmare au ramas spre vanzare urmatoarele lucruri,dar si cu modificari de pret,ca colegul de sus sa fie mai linistit:
      - stopuri led logan ph1 = 400 ron
      - mp3 blaupunkt hamburg mp68 = 500 ron(puteti conecta smartphone-ul prin bluetooth la mp3,se preia agenda telefonica pe el si puteti forma numarul sau prelua apelurile de pe butoanele mp3-ului.Conversatia se aude in boxele masinii si puteti comunica prin intermediul microfonului disponibil de pe mp3)
      Precizez deasemenea ca lupele vor pleca luni la Pitesti la un coleg de pe forum
      Se mai adauga :
      - setul de boxe Blaupunkt ce au fost din fabrica pe masina = 50 ron
      - filtru aer K&N sport ptr 1.5 dci 85 cp,utilizat 5000 km,care il puteti folosi foarte mult timp pe masina,deoarece este lavabil si se curata extrem de usor ca apoi sa fie refolosit pe masina = 125 ron

      Comment


      • Vand un hdd Seagate Barracuda Sata 2 320GB.Pret 95 ron.
        Attached Files
        Last edited by karlos12; 11 December 2013, 19:09.

        Comment


        • Vand urmatoarele:

          Placa de baza Asus M2N (defecta cred) + Procesor Athlon 64 X2 - 250 lei;
          Netbook Samsung N-145 - 700 lei negociabil;
          3 Coolere noi, Intel pt LGA 1155 - 15 lei.
          Antena CB Sirio Megawatt 4000 + cablu - 150 lei sau 200 de lei cu magnet.
          BlackBerry Storm 9530 nou - 300 Lei
          Camera de actiune Rollei Racy - 400 lei usor negociabil.
          Telefon Nokia Lumia 710 - 500 lei.

          Pot aduce orice produs de pe site-ul vitacom sau mondoplast cu reducere de 10% pentru comenzi mai mari de 100 de lei.

          Comment


          • Originally posted by cezar82 View Post
            Salut tuturor.Dupa o pauza indelungata revin aici pe forum cu cateva obiecte la vanzare ce au fost pe loganu negru.Si pentru ca masina nu mai e,m-as bucura ca si urmatoarele lucruri sa nu le mai vad prin casa .Deci
            - Stopuri logan PH1 = 475 RON
            - Kit lupe bixenon,instalatie completa = 275 RON
            - Mp3 blaupunkt hamburg mp 68,intrare usb,microfon = 575 ron
            - jante speciale logan pe 15 = 275 EURO
            Precizez ca toate produsele sunt in stare impecabila,iar jantele prezinta usoare urme de uzura obisnuite,dar starea lor generala este excelenta.Spor la cumparat 0745/266426 -cezar
            Preturile sunt usor negociabile


            Pret stopuri identice ca cele pe care le vinzi . 250 Ron .



            Cele de pe acest site , s-au vandut cu 180 ron .

            Te anunt ca am gasit si cu 150 ron .

            Jante speciale logan - JANTE WOLFRACE RENAISSANCE BLACK - POLISH . Asa se numesc . Jantele wolfrace pleaca de la 100 euro setul , pana pe la 300 euro setul( aici fiind jantele de 17 sau chiar 18 )

            E produsul tau pana la urma si ceri cat vrei . Mai bine te duci in mehala si le vinzi . Sincer . Sigur ai sa le mai vezi prin casa mult mult timp .

            Numa bine .
            sigpic

            Comment


            • Nu prea am inteles ce va stresati atata de ce preturi cer eu pe produsele mele.Multumesc de sfaturi,dar in Mehala e cam frig si mai bine imi tin produsele la caldura in casa,si oricum imi face placere sa le vad pe aici ca e casa plina de Sarbatori.Si pentru baza ta de date jantele se intituleaza Wolfrace black asassin si pentru linistea ta sufleteasca s-au vandut.Oricum multumesc ca te-ai gandit cumva sa nu ma lovesc de ele prin casa si probabil,de aia mi-ai propus sa le duc in piata,dar ai cuvantul meu ca nu au apucat sa faca cunostinta cu caldura din calorifere.In alta ordine de idei,ca sa dovedesc stimabilor mei colegi,care imi poarta atat de grija,ca am suflet bun de Sarbatori,produsele vor avea urmatoarele preturi pana la 31.12.2013 :
              - stopuri logan led ph 1 = 250 ron.pret lipit cu super glue
              - mp 3 blaupunkt = 400 ron
              - boxe fabrica = gratis la achizitionarea mp3-ului
              - filtru aer sport = 50 ron daca se achizitioneaza produsele de mai sus
              Numa bine

              Comment


              • Salut,

                Deci.... Pt a nu va mai certa va ajut cu câteva informații:
                1. Jantele au ajuns la mine după ce inițial le cumpărase un prieten din Herculane
                2. Preț total 950 lei inclusiv inele de centrare
                3. http://www.booster.ro/tuning/jante-a...ack-10377.html - aici este un link unde se pot vedea.
                4. Prețul mi se pare ok.
                5. Jantele chiar au urme normale de uzura si nu exagerate sau alte bube
                6. Vor ajunge in primăvara pe Sandero-ul meu.

                O zi faina tuturor!

                Comment


                • Inca se vand:

                  Placa de baza Asus M2N (defecta cred) + Procesor Athlon 64 X2 - 150 lei;
                  Netbook Samsung N-102 - 600 lei negociabil;
                  3 Coolere noi, Intel pt LGA 1155 - 15 lei.
                  Antena CB Sirio Megawatt 4000 + cablu - 150 lei sau 200 de lei cu magnet.
                  BlackBerry Storm 9530 nou - 200 Lei
                  Telefon Nokia Lumia 710 - 500 lei.
                  Placa de baza Asrock G31M-GS + Procesor Intel Pentium 4 Dual Core de 3GHz + 4 GB DDR2 Geil + PV Ati Radeon HD 4650 1 GB-128 bit, HDD 40 GB - 600 negociabil - E o configuratie foarte buna pt gaming, puteti juca destul de multe jocuri c u detalii la maxim si aproape toate cu detalii pe medium.

                  Pot aduce orice produs de pe site-ul vitacom sau mondoplast cu reducere de 10% pentru comenzi mai mari de 100 de lei.
                  In plus, va pot ajuta cu comenzi pe eBay sau Amazon.

                  Comment


                  • De cat e AMD-ul ala.A avut overclock? Pret separat?

                    Comment


                    • Nu a avut OC, a fost in pc-ul fetei unor prieteni
                      E pe Socket AM2 si scrie pe el asa:

                      AMD Athlon 64 X2
                      AD03800IAA5CU
                      LFCBF 0648WPCW
                      Z239052L60584

                      Acum am observat ce magarie am scris, pretul e 100 RON pt ambele (Proc + Placa)
                      Last edited by Razvy; 3 January 2014, 00:46.

                      Comment


                      • Din pacate e 3800+ 2Ghz cat este al meu.Daca era mai mare il luam eu.

                        Comment


                        • Vand Bocanci Orizo, din piele cu membrana Goretex. Purtati 3 ierni, marime 42

                          50 ron, raoulserban@yahoo.com, 0757107398, Timisoara





                          ps: am gasit o roata de rezerva la Alp

                          Comment


                          • 1.camera web Trust 1400T si Philips spc210nc ambele la 15 ron,in stare buna de functionare..
                            Attached Files

                            Comment


                            • karlos, are veruna microfon incorporat?

                              Comment


                              • Doar Philips-ul are microfon extern.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google