Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 170 ????? cred ca e o greseala pe undeva.....de draq.

    Comment


    • Vand hard disk Western Digital - Caviar Green 1TB, 64 MB cache - pret fix 200 ron
      You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

      Comment


      • Originally posted by danic View Post
        170 ????? cred ca e o greseala pe undeva.....de draq.
        nu inteleg mesajul tau ... parca nu se comentau anunturile cu vanzari.


        S.
        I have no special talent. I am only passionately curious.

        Comment


        • Originally posted by Kiya View Post
          Vand hard disk Western Digital - Caviar Green 1TB, 64 MB cache - pret fix 200 ron
          garantie? 5400rpm?
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Eu stiu ca are 7200 rpm, trebuie sa verific. Garantie nu prea.. E ca nou, folosit mai putin de o luna, pe un DVR.
            You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

            Comment


            • Are 5400rpm (IntelliPower). 1TB si 1.5TB WD Caviar Green au 5400rpm. De la 2TB+ vin cu 7200rpm.

              S.
              I have no special talent. I am only passionately curious.

              Comment


              • WD10EARS SATA 3 Gb/s 3.5 Inch IntelliPower 64 MB1 TB 64 MB - asta este, nu gasesc nicaieri pe el cate rpm, nici pe wdc.com..
                You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                Comment


                • Toate WD-urile Green vin cu IntelliPower technology ca sa fie mai ECOnomice (de unde si denumirea de Caviar Green).

                  Teoretic toate merg maxim 7200RPM doar ca la cele de 1TB si 1.5TB au limitat viteza la 5400RPM prin firmware. Acum poti sa ii faci un upgrade de firmware dar nu oficial (ci "hacked") sa ai 7200RPM dar e pe riscul utilizatorului. (stiu asta ptr ca am avut unul de 1.5TB)

                  S.

                  P.S.: cauta pe internet dupa S/N si ai sa vezi ca toti il anunta cu 5400RPM chiar si pe site-urile de specilitate la review-uri.
                  I have no special talent. I am only passionately curious.

                  Comment


                  • Western Digital Caviar Green WD10EARS 1TB 5400 RPM 64MB Cache SATA 3.0Gb/s 3.5" Internal Hard Drive

                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • cumpar kit incalzire, pentru scaunele fata

                      Comment


                      • vand bara fata logan model unicat - custom by pilotpret 1500ron
                        -poza la avatar
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Caut cap de schimbator de Prestige PH1 (habar n-am daca ela fel si pe PH2, nu ma intereseaza), adica d-ala de piele, in interesul de-al monta pe un Megane 2 (daca se potriveste) Astept oferte.
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Vezi pe la Dezmembrari !!! Poate iti fac rost eu de unul ...ori de logan ..ori de megane 2 ...dar contra cost ...ca nu sunt ale mele ! Daca vrei desigur !
                            sigpic

                            Comment


                            • Daca afli un pret pentru schimbator de logan tot de prestige as fi si eu interesat de o bucata!

                              Comment


                              • Proiectoare de ceata Valeo (unul din proiectoare e crapat) - 50 RON fara becuri, 75 cu becuri OSRAM
                                Set de triple cu semnal galben - 100 RON,
                                MP3 player Kenwood 4x50 - 150 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.)
                                Mai adaug o camera Video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile) - 600 RON cu card de 2 GB, 550 RON fara card. garantia e pana in 12.07.2013

                                Senzorii au plecat la DHP
                                Alarma va fi montata la Kiya

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google