Aici! Anunturi! Vanzari/cumparari! Timisoara " nu faceti alt topic"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doar saptamana asta, laptop-ul e la 900 de ron.

    Comment


    • Am o matrita de facut boltari, manuala, din fier prin garaj.Cine vrea sa faca boltari pentru casa.40 lei.

      Comment


      • ASIGURARI - Cel mai bun pret TOATE FIRMELE **PENTRU TIMISORENI**

        RCA - CASCO - LOCUINTE - MEDICALE

        LIVRARI LA DOMICILIU


        EUROINS----------CITY INSURANCE----------PLATINUM
        ASTRA-----------ABC ASIGURARI-----------ASIROM
        CARPATICA------GENERALI-----------------ALLIANZ
        BCR-------------GROUPAMA---------------OMNIASIG
        -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        ACTE NECESARE PENTRU OFERTARE

        - avand in vedere ca emiterea politelor de asigurare se face in format electronic , pentru ofertare sunt necesare urmatoarele date ;

        RCA / CASCO - talon , buletin , permis de conducere;
        LOCUINTE - cartea de identitate a proprietarului;
        MEDICALE - carte de identitate.

        Cererile pentru ofertare am rugamintea sa le faceti in privat, pe mail, sau telefonic.

        Broker de asigurare : Trif Alin
        Tel: 0729 815 589
        E-mail: aly.trif@gmail.com

        Experienta in asigurari de peste 5 ani.
        Last edited by reptila; 21 March 2012, 23:03.
        sigpic
        Experienta in asigurari de peste 5 ani.

        Comment


        • Update de pret:
          MP3 player Kenwood 4x50 - 100 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.) Negociabil
          Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 500 RON garantia e pana in 12.07.2013
          2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute Detalii AICI! - 50 RON/bucata
          Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 900 RON. Laptop-ul are tasta punct sarita, dar functioneaza perfect. Pretul este usor negociabil si asigur la el si o garantie de 6 luni.
          5 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, la 40 RON/bucata.
          Un kit Xenon de 35W, temp. culoare 6000K la 250 RON (300 cu montaj inclus).
          Scaun auto pentru copii Osann Nania Racer SP 9-36 Kg 200 RON. Scaunul e ca nou, a fost folosit putin.

          Se mai adauga un Nokia 5230 Alb, inca e in garantie - 250 RON
          si un LG Optimus Me silver nou nout, cutia a fost desigilata doar pentru a vedea continutul, la 450 RON usor negociabil.

          Comment


          • Are cineva de vanzare faruri de origine?
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • Comment


              • se gasesc si manere PH 2 de interior sau folie ceasuri prestige ?
                sigpic
                Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                Comment


                • e un schrot, deci probabil gasesti

                  Comment


                  • Un set de yale Ph1 2008 daca as gasi SH as fi cea mai fericita )))
                    You should never drive faster than your guardian angel can fly..!

                    Comment


                    • Originally posted by Razvy View Post
                      5 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, la 40 RON/bucata.
                      o poza cu modelul de ciuler se poate?
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Pentru tine si mai multe )

                        Coolerele sunt noi, s-au scos din cutii doar procesoarele
                        Dar vezi ca eu sambata plec din oras, deci sa-mi spui pana vineri seara daca vrei
                        Attached Files
                        Last edited by Razvy; 29 March 2012, 14:07.

                        Comment


                        • Carenaj dreapta fata...

                          Buna tuturor!
                          Caut si eu un carenaj roata dreapta fata, "gratarul/grilajul" din fata de sub bara si... eventual o bara fata ph1.
                          Stiti cumva unde se poate remedia o "infundare" a spoilerului in Timisora?
                          Multe multumiri!

                          Comment


                          • Originally posted by Razvy View Post
                            Coolerele sunt noi, s-au scos din cutii doar procesoarele
                            G850
                            mie imi trebuie pentru un Xeon si ciularele tale fiind low profile cred ca nu fac fata
                            dar nu-i bai, bun/rau tot vreau unu si nu e graba
                            Last edited by crististreulea; 30 March 2012, 12:31.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • bo'dan daca is grilele alea din 2 bucati de sub de ph1 ti le dau la 30 de lei amindoua
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by crististreulea View Post
                                G850
                                mie imi trebuie pentru un Xeon si ciularele tale fiind low profile cred ca nu fac fata
                                dar nu-i bai, bun/rau tot vreau unu si nu e graba
                                Sa-mi spui cand vrei, sa vorbesc cu Goporiky sau cu Dumy sa treaca pe la mine sa ia unul si sa ti-l dea la intalnire.
                                Nu stiu daca fac fata la Xeon, dar poti incerca, iar daca nu fac fata rambursez banii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google