Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by crististreulea View Post
    in alta ordine de idei, peste 2 saptamini aterizeaza tatamiu din germania cu un tir de marfa pentru firma unde lucreaza. evident nu se stie ora cind ajunge si cit o sa dureze descarcatul
    tare cred ca ratez aradul
    cristi daca platesti bine venim si noi la descarcat marfa pt ca ne trebuie bani pt arad ))))
    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

    Comment


    • Nu am intrat de ceva vreme pe forum si am ramas socat cand am vazut masina lui seba cu rotile in sus in filmuletul de pe youtube.
      sper ca el e bine,masina pare dauna totala.
      sambata ne vedem la deta.

      Comment


      • Asa surule vi cu loganu ? La deta abia astept sa spargem o punga de seminte
        sigpic

        Comment


        • Ca pe aia de la Sannicolau ai dus-o inapoi acasa boris, egoistule.:P
          No, apoi blana
          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

          Comment


          • Pai daca nu ai vrut sa mincam in masina la shtreulea,asa nu o mai aducem acasa,si bubu o plins dupa punga
            sigpic

            Comment


            • Ioi da ... eu am fo ala de am plans dupa punga aia de seminte. rau mi-a parut de aia. am reusit sa bag o mana in ea si dupa aia gata... o fugit boris cu ea. io fo frica ca nu ii mai ajunge.
              in alta ordine de idei.... streulea, nu stiu ce faci, dar daca nu vii la arad am impresia ca stiu ce oo sparg de pastile ce o sa vina
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Ah da bubule ai inaltimea exacta pt a sparge nucile
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by boris View Post
                  Asa surule vi cu loganu ? La deta abia astept sa spargem o punga de seminte
                  cu fiatul merg la consum!
                  vor fi 2-3 locuri la mine in masina.
                  streulea zicea parca ca nu are masina disponibila.

                  Comment


                  • Ok surule ma abonez si eu la un loc la tine in masina daca e,ca pe discuti banateni mam abonat la shtreulea,dar daca zici ca nu vine cu scufita rosie,ma abonez la tine
                    sigpic

                    Comment


                    • Update: Eu nu particip la Deta. Ma duc sa-l sustin pe Sorin si pe cativa prieteni.

                      Surule, daca ai loc si pt mine ar fi ideal. Contribui si eu la combustibil.
                      sigpic

                      Comment


                      • ) bigman dece ?! Nu te dai
                        sigpic

                        Comment


                        • Ok la mine atunci streulea,gigi si boris.un loc e de rezerva ca nu stiu sigur daca vine copiloata mea.
                          nu e problem de combustibil gigi.faci cinste cu o punga de seminte

                          Comment


                          • Originally posted by suru View Post
                            Ok la mine atunci streulea,gigi si boris.un loc e de rezerva ca nu stiu sigur daca vine copiloata mea.
                            nu e problem de combustibil gigi.faci cinste cu o punga de seminte
                            seminte si citro luam si noi dar avem loc eu cu bigman in spate la tine ? si cu shtreulea la mijloc il facem sandvish haha
                            sigpic

                            Comment


                            • Azi am fost la auto europa sa programez masina pt revizie si sa schimb usa ( in sfarsit) am vaz masina lu csebaliyn ..... bine k a scaoat cu viata....
                              ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
                              YO2MKL
                              sigpic

                              Comment


                              • Da am fost si eu in trecere au rasturnato pe roti acuma,cind am aduso simbata era pe plafon
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google