Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rudy View Post
    Intrebare voi cum mergeti ? Timisoaara - Restia direct ? Sau alegeti traseu prin lugoj ?
    Fara suparare Rudy, e mai bun drumu Tm-Resita, decat prin Lugoj..

    Comment


    • Eu nu ma refeream la cat de bun e drumu , pe mine ma intereseaza pe unde merg ei stiu ca e mai bun direct tm-resita dar si prin lugoj e bun , stiu din sursa sigura asta oricum daca vin prin lugoj mareom cu restu pot face oprire la mine , asta depinde de ei
      Bart: I am through with working. Working is for chumps.
      Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

      Comment


      • Vino tu pe unde ti-am zis eu, ii asteptam la mine la bar si apoi plecati de la mine impreuna

        Comment


        • asa am sa fac
          Bart: I am through with working. Working is for chumps.
          Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

          Comment


          • Originally posted by bubu_vasile View Post
            M-am reintors.

            si ca sa continui in ONTOPIC, am inteles ca nu prea puteti veni saptamana asta, dar ca a ramas pe cealalta. daca am inteles bine si e pe cealalta saptamana am rugamintea sa va mobilizati si voi un pic
            hai ca vreau sa va vad in Arad pe toti.
            foarte bine ca ai revenit
            saptamina viitoar simbata este etapain judetean la sinnicolaul mare pe circuit asa ca nu stiu citi vor veni la arad
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • Domnu' .... am inteles asta, dar am inteles ca nu tine o vesnicie
              pe unii ii asteptam direct din TM iar pe altii direct de pe circuit
              poate te vedem si pe tine pe la Arad. oricum e posibil sa ne intalnim in weekendul ala ca vin cu copiii la doctor vineri seara, si poate .... (oricum sunt dator cu un capucino - daca a fost ala capucino, ca am tremurat toata ziua. nush ce a bagat in el)
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Call me please
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • Originally posted by virtualmansorin View Post
                  foarte bine ca ai revenit
                  saptamina viitoar simbata este etapain judetean la sinnicolaul mare pe circuit asa ca nu stiu citi vor veni la arad
                  lol da tot timpu sunt ceva etape..o sa ajugneti anu asta?)
                  sigpic

                  Comment


                  • Poate(vorbesc de mine personal,nu mai vorbesc in numele nimanui,si daca o sa vin nu o sa merg in coloana o sa ajung de unul singur unde trebuie)
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • Norby: hai acasa .... repatrierea, ca pe astia ii stresez eu acum ca m-am intors.
                      eu nu stiu cum fac si de pe ce drumuri se aduna, dar saptamana viitoare vin la Arad. obositi, batuti, rupti, flamanzi, cu tiruri descarcate sau dupa ce au cosit toata miristea, sau poate dupa ce au dat vreo 3 examene intr-o zi (stim noi cine), nu stiu cum, dar vor veni la Arad.
                      deci mai ramane de stabilit ora. propunere exista 17.00 Daca la unii li se pare prea devreme acceptam si un 17.30, dar cred ca atat le este de ajuns.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Cu grataru ala cum ramane oameni buni ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Rudy View Post
                          Eu nu ma refeream la cat de bun e drumu , pe mine ma intereseaza pe unde merg ei......mareom cu restu pot face oprire la mine , asta depinde de ei
                          Mersi mult de oferta dar probabil vom fi mai multe masini si am hotarat de comun acord ca mergem pe drumul direct. In plus, eu cunosc drumul asta f bine si nu vad de ce m-as duce pe unul total necunoscut. Oricum se pare ca ne vom intalni la Resita (lasa si tu un nr de tel ca sa ne putem gasi pe acolo)

                          Originally posted by funky View Post
                          Vino tu pe unde ti-am zis eu, ii asteptam la mine la bar si apoi plecati de la mine impreuna
                          Sa-mi explici care bar. Oricum timp nu vom avea de stat pt ca probabil vom ajunge cu aprox 15-30 min inainte sa se inchida traseul si nu as vrea sa fac alergare de cativa km pe PS
                          sigpic

                          Comment


                          • Clar ne vedem maine seara la 19 la rompetrol, bafta la raliu celor care se dau iar pt intilnirea comuna NU vin )
                            numai bine
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by boris View Post
                              bafta la raliu celor care se dau iar pt intilnirea comuna NU vin )
                              numai bine
                              pai de ce nu vii ?Vezi ca nu acuma o fi ci peste o saptamana.
                              sigpic

                              Comment


                              • Stiu norby ca e peste 1 saptamina de aia am si spus din vreme
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google