Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi pare rau ca te-ai suparat pe mine boris, dar dupa ce s-au "spus" pe arad nu se poate sa nu-mi dai dreptate ca s-au depasit limitele normalului. si atunci cineva trebuie sa intervina. acel cineva a fost streulea. eu doar mi-am exprimat parerea de moderator pe acea sectiune. sper ca asa ceva nu se va mai repeta.
    ne conversam pe aici impreuna de cateva luni (altii chiar de mai mult timp) aradeni cu timisoreni lasand la o parte orice dispute si acum aruncam la gunoi toate prieteniile care s-au legat pentru fotbal ? Pentru atat ? Daca doar pentru atat sunt dezamagit.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Nici eu nu merg la arad
      Mereu superiori unui sat cu caini si oi

      Comment


      • Bubule sti ca esti fabletea mea nu sunt suparat pe tine,nu am dece,iar cu semnatura sau cu vorbe din fotbal nu am mai discutat de multa vreme cred,daca ai urmarit posturile mele vedeai , a fost la inceput dar am lasato balta
        tm87kis@ im cer scuze daca cumva tea suparat acel post facut de mine sa sti ca nu a fost cu intentie,sunt mai glumet de felu meu si sper sa o iei ca atare,ca nu am nimic cu tine tre sa ma cunosti umpic mai bine si apoi o sa vezi
        sigpic

        Comment


        • Boris: eu nu ma refeream la posturile tale
          intradevar tu nu ai avut treaba cu scandalul (pentru ca deja e scandal si asta ma deranjeaza cel mai tare) si intotdeauna noi ne-am "gratulat" unul pe celalalt si nici unul nu s-a suparat. la tine m-am referit la chestia aia de la "semnatura". atat.
          si avand in vedere ca sunt multi de la timi cu care ma inteleg foarte bine (cei cu care am apucat sa ma intalnesc de cateva ori) sper ca sa trecem peste prostiile astea si sa ne vedem in continuare de intalniri (chiar si de cele comune)
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Cu siguranta bubule,sunt copilasi si ei e de moment chestia asta acuma,adolescenta forumista
            toate cele bune
            sigpic

            Comment


            • Boris de ce nu vii la intalnriea comuna?
              sigpic

              Comment


              • Ca o sa fiu la o partida de pescuit
                sigpic

                Comment


                • Mareom poti sa-mi spui la ce ora incepe raliu ? Aproximativ..... sa stiu cum sa plec :P
                  Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                  Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                  Comment


                  • Am vorbit eu cu el, in principiu mi-a zis ca la ora 7:00-7:15 va fi in PetromV in Resita. Am zis ca ma vad acolo cu el, vi si tu atunci? Ai numaru' meu, daca e ceva imi dai un telefon. Salut
                    p.s. ma scuzati ptr. "off topic" ;-)
                    Last edited by crististreulea; 11 April 2008, 11:01.

                    Comment


                    • Ora 19 citi veniti ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ora 19 rompetrol
                        bigman
                        lucianitOS :P
                        vali
                        alin
                        boris
                        si ultimu cetatean de oroare al forumului care mia citit statusu si a venit si el la intilnire nimeni altu decit inegalabilu cristiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii icspe
                        sigpic

                        Comment


                        • Jiji daca tot esti pe invisible niste poze de la Re ai ?
                          sigpic

                          Comment


                          • baga pitic un youtube ca gasesti acolo filmari de la raliu
                            Last edited by crististreulea; 14 April 2008, 07:52.

                            Comment


                            • Nu mai pot vedea filmuletele de pe youtube nush care e baiu la firefox
                              sigpic

                              Comment


                              • E o problema generala, multi o au. Da jos ultima varianta de aici http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google