Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by virtualmansorin View Post
    Ms,altadata raspundecbre la telefon ca eu eram politia
    felicitari sorine ! :P
    nu`l mai speria pe boris ca il cauta garda
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Uitati ce a fost dupa ce s-a terminat cursa de la Sannicolau, si apoi cateva poze de la Arad.
      Attached Files

      Comment


      • Bigman nu ai apucat sal dai pe bubu o tura prin parcarea aia ?
        sigpic

        Comment


        • Pozele ce le-am facut eu le vedeti pe threadul de intalniri de Arad. a fost o intalnire frumoasa. sper ca v-ati simtit bine. pacat ca a fost o intalnire precedata de alte evenimente si multi au fost obositi sau pe graba.
          PS cand o sa ma mai vada aia de la rompetrol pe acolo (la ei alimentez) o sa se uite urat la mine

          boris: nu m-a dat bigmanu' ca era cu roata dezumflata (se si vede intr-o poza). bigman: totusi data viitoare sa o dai si pe Gaby o tura ca ardea de nerabdare si a ramas sperand la o plimbare cu ghezebeul
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Originally posted by bubu_vasile View Post
            Pozele ce le-am facut eu le vedeti pe threadul de intalniri de Arad. a fost o intalnire frumoasa.
            eu nu vad pozele inca
            sigpic

            Comment


            • Si filmul
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • O sa iti puna interdictie bubule
                alibaba si cei 7 )
                sigpic

                Comment


                • Si alte filme de pe la rally
                  Last edited by crististreulea; 21 April 2008, 09:30.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Si nevasta-ta ce o zis ca ai lipsit o zi intreaga de acas ?
                    sigpic

                    Comment


                    • A mea nu-i ca a ta
                      i-am zis de vineri ca simbata am program sexy TOATA ZIUA, asa ca m-am acoperit
                      tot simbata seara ma sunat seba sa iesim in oras , sa-i fi vazut fata lu' nevastamea cind s-a prins ca as fi vrut sa merg totusi...
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Cristi,vezi ca sapca ta e la mine

                        Comment


                        • Hopa ... se pare ca tii neaparat sa-l prinzi cu mielul inainte de pasti
                          da da streulea ... du-i mielu la om ca te-a prins. si ce parere aveti de o iesire la iarba verde ? La norby in gradina ? Ca de pescuit e nasol. vedeti ce patesc unii la pescuit.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Eu as fi de acord pe 10 mai. Atunci pot eu.

                            Comment


                            • ) gigi nu te ascunde,ca miercuri te cautam
                              sigpic

                              Comment


                              • A venit si ziua de miercuri.
                                La multi ani Gigi.
                                Ne vedem diseara la Rompetrol? Ca oricum merg sa fac plinul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google