Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Octavian ei erau la rompetrol
    chiar streulea ce o facut octavian la masina ?
    numa bine
    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

    Comment


    • La rompetrol eram eu,bigman sorin,si seba cu 6 cuti de pizza ... asa sa moara dusmanii care erau cu noi si cei care au intirziat de la stadion
      sigpic

      Comment


      • Bigman? Ha? Era sorin! Jiji s-a tras pe fese pana la sat....
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Originally posted by Octavian___28 View Post
          Eu pe Boris nu l-am vazut...Nici pe Seba...

          PS: mai Cristi, ce m-a rezolvat...? Io n-am facut nimic la masina...................
          cu tuningu de la stadion n`am apucat sa fac poze ! )
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Intalnirea de la Norby din gradina a ramas pe sambata 7 iunie incepand cu orele 17-17.30. Cine vrea poate sa participe si la intalnirea noastra de la 16.30.
            astept raspunsurile voastre pe PM sau pe threadul respectiv pana cel tarziu miercuri. Tot acolo aveti si detaliile.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Originally posted by crististreulea View Post
              Adica sint singurul de la intilnire care posteaza?
              prezenti:
              ...
              7. Octavian__28 din arad
              8. AR xx MOS din arad
              9. Lucianitos
              10. Lau_swat
              ....
              13. Omul cu resoftarile si care ia rezolvat pe octavian si ar xx mos
              am uitat si sa-mi fie rusine! a fost si al 14-lea forumist!!
              nu-i retin acum id-ul

              Originally posted by boris View Post
              La rompetrol eram eu,bigman sorin,si seba
              clar erai HI boris, o fi fost ceva in pizza. Probabil daia am plecat acasa pe la ora 23:00
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • @bubu_vasile La intalnirea lui norby o sa fiu si eu prezent

                Comment


                • Ce-i care vor sa intre pe threadul ala si sa scrie ceva acolo ca sa stiu sa le dau PM cu detaliile si sa vada si ei ce s-a discutat si concluziile la care s-a ajuns.
                  streulea, mareom, XP, seba ? Voi nimic ?
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Haideti oameni buni sa ne adunam cat mai multi
                    sigpic

                    Comment


                    • clar ;-)

                      Originally posted by csebalyn View Post
                      Bigman? Ha? Era sorin! Jiji s-a tras pe fese pana la sat....
                      bah cum zicea shtreulea odata lu sorin =>bigman la rompetrol
                      si nah deci is 2 bigman
                      bigman jiji
                      si bigman sorin !
                      acuma totu e clar ?
                      sigpic

                      Comment


                      • Boris lasa-i ca ti-or calcat pe urme si cristi si seba (or tras ceva si ei...) ... De au vazut "," (virgula) dupa bigman ...

                        S.
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • Sunt mindru am o nevasta, am si 2 urmasi deja care imi calca pe urme
                          merci Silviu you are teh men
                          sigpic

                          Comment


                          • Aaaaa, deci cred ca stiu de ce nu ati venit in parcare, pt ca doi din Arad au venit la voi in vizita...Breeee....Si aici se poarta treaba asta??

                            Comment


                            • Cine vine sambata asta la Norby acasa la intalnire? Poate mergem impreuna. Eu ma duc cu Seba. Cine nu poate veni la Arad dar vrea intalnire la stadion organizati-va
                              sigpic

                              Comment


                              • Daca nu plec maine acas vin si io ...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google