Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 3.Cristi_Xp
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • intalnire

      Originally posted by Cristi_Xp View Post
      3.Cristi_Xp
      sal.As dori sa intreb daca in TMse organizeaza intalniri cu detinatorii de LOGAN.Tnx

      Comment


      • Nu cred

        Comment


        • DA! In fiecare sambata la orele 16:00 la Stadion "Dan Paltinisan"
          Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

          Comment


          • Teoretic in fiecare simbata
            asa ca urmareste topicu si vezi pina in ziua de intilnire citi se programeaza restu care se stiu vin fara foaie de prezenta
            sigpic

            Comment


            • Salutari de la LOGAN CLUB BRASOV
              L.C.Bv. Va transmite salutari, zile senine la intalniri si spor la tunning.
              Attached Files
              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

              Comment


              • Multumim, la fel
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Azi pe locatia intalniri sunt mici si bere.Vine careva la rompetrol si apoi la baut o bere cu alcohol?

                  Comment


                  • Mi-a facut compul si am terminat editarea la filmul din 12 iulie 2008
                    o gramada prezenti in acea zi printre care Caius membru nou. si daca tot am pierdut toate datele, am refacut watermarkul care apare pe filme.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Vedeav-ash la Polivalenta!
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Frumos filmuletul si melodia e si mai tare... Prestige-ul ala cu nr rosii e al lui Seba?
                        niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                        Comment


                        • Da, este noul Partner al lui Seba
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Nu e partenerul meu, mah! e trocariciul meu. Si pe viitor te rog sa nu ma mai asociezi cu looserii aia de-si zic "echipa nationala de fotbal a romaniei"...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Ma scuza-ti ca ma bag peste voi dar am vazut o chestie interesanta. Se vad clar cele doua nuante de galben de Logan.
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Cele doua nuante de logan e de fapt folie
                                ce se aude pe miine cu intilnire? Nu de alta, dar eu sint la job pina pe la 19 seara
                                deci:

                                1.
                                2.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google