Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca sterge posturile ma retrag de pe forum si imi si dezlipesc abtibildul de pe parbrizul din fata.

    streulea inca odata
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • La multi ani cristit

      ps ai luato pe urmele lu xp? Nu ai venit sambata ca sa nu dai de baut ?
      ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
      YO2MKL
      sigpic

      Comment


      • Multam de urari baieti.
        deci si dupa cum spuneam si ieri sau alaltaieri, iesim azi la o intilnire?

        inca odata multam de urari!
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Da te lasa Mona sa iesi cu noi de ziua ta si sa nu stai cu familia?
          No, apoi blana
          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

          Comment


          • Apai daca azi nu-i momentul, atunci cind?
            deci? aveti o idee cind ce si unde?
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Pai vorbeste si cu silviu si facem mai pe seara?

              Comment


              • Pe la 5 la stadion? Si vedem unde mergem dupaia. E ok? Il sun amu si pe silviu
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Vin si eu 5 minute, ca apoi plec...
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • Ce stadion ma..Ca ii un frig de mori
                    Nu merem direct la petrol ?
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Pai ne putem intalnii acolo ... Si pe urma vedem unde merem :-)

                      si nu e chiar asa de frig ... Te imbraci si tu mai gros ...

                      S.
                      I have no special talent. I am only passionately curious.

                      Comment


                      • Si emisiunea difuzata pe Analog TV in data de 12 septembrie 2008 ora 22:30. Inca nu e procesata, reveniti ca sa vedeti
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Silviule.. Sunt trist.. Te-am pierdut din rindurile burlacilor..Sa speram ca o sa fi tot asa wild si nu o sa te transformi ca si shtreulea.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bah, sa va frec! Am trecut pe la rompetrol, m-am gandit ca nu stati in ploaie la stadion...Normal ca nu era nimeni la peco...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • Cine vrea sa vina sambata dimineata la Iveco, este etapa a VII-a de automobilism judetean. Startul va fi la ora 9:00 dimineata. De la noi de pe forum participa Sorin, poate eu si Cristi (Christian86), caruia ii tin pumnii si ii urez bafta maxima deoarece participa pentru prima data.
                              sigpic

                              Comment


                              • Apropo vin si platforme pe acolo? Ca la alfa? In caz ca se iasa in decor.. Ah si sa va anuntati asiguratorii ca mergeti la rally pt eventuale daune :P
                                glumeam va urez success si cauciucuri incinse
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google