Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am mane merci mult
    daca vrei shtreulea ti`l imprumut mi dor de voi Bai animaleLOR
    sigpic

    Comment


    • Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

      Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

      Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

      Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

      Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

      Cu stima
      Echipa Logan CLub Iasi
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • csebalyn stiu ma pele ca n-am intercooler pe golan. Altii n-au nici masina
        boris ma lipsesc de intercoolerul tau, golanu meu trage mai bine ca a tau, chiar si fara intercooler
        btw boris, si mie mie dor de fata ta
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • @streulea, un sticker ratacit mai ai ptr. Mine? Duminica in 26 vin la tm.

          Comment


          • Ce e aici ma ? Club de .... Sau de logane ? Ca nu mai inteleg nimic. Se arunca cu declaratii de luv la greu.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Sambata asta la 4 ca de obicei in ultima vreme voi fi si eu la stadion

              Comment


              • Sau rompetrol,daca e frig la stadion ca sa nu mai stam acolo in frig
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Clar la Rompetrol, ca la stadion e Festivalul
                  sigpic
                  ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                  Comment


                  • Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Totusi unde va intilniti ?

                      Comment


                      • Rompetrol pe bv Liviu Rebreanu in spatele stadionului sau langa Spitalul Judetean!
                        Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                        Comment


                        • La petroale
                          No, apoi blana
                          Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                          ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                          Comment


                          • A fost astazi cineva la intilnie eu am plecat pe la 4 si 10 si nu am vazut pe nimeni

                            Comment


                            • De obicei intirziati ?

                              Comment


                              • Deobicei, da si mai nou mergem direct la rompetrol, mai ales ca vine frigul si la stadion au fost altii cu festivalu' pacii si-au ocupat parcarea
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google