Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai si eu am fost la 16:20 la Rompetrol si nu era nimeni.
    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

    Comment


    • Data viitoare o sa stiu

      Comment


      • Originally posted by johan View Post
        De obicei intirziati ?
        Nu de obicei nu mai merge nimeni la intalniri in ultima vreme.

        Apropo, nu are nimeni chef astazi sa ne intalnim undeva? Vremea e buna
        sigpic

        Comment


        • E parerea ta ca nu merge nimeni la intilniri . Se cam intirzie de obicei, pe altii ii tin asupritoarele din scurt, unii lucreaza...
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Ok, asa o fi, cu toate ca eu nu am mai vazut de ceva timp vreo poza sau un film de la intalniri. Totusi, iese cineva astazi din casa sau nu?
            sigpic

            Comment


            • Jiji, am eu chef de o cafa sau suc. Vii sa ma iei? sau merem la sannicolau?
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • Originally posted by mareom View Post
                Ok, asa o fi, cu toate ca eu nu am mai vazut de ceva timp vreo poza sau un film de la intalniri. Totusi, iese cineva astazi din casa sau nu?
                ieri ne-am intalnit,dar in ture.
                Filmulete nu se mai fac,ca streulea nu mai are voie din casa fara Mona.A venit de 2 ori intr-un interval de 6 luni ),din care odata cu Mona )
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • intilnirea de pe 14 septembrie


                  si citeva poz cu intilnirea de pe 11 octombrie. Prezente asupritoare, viitori asupriti si evident, citiva asupriti
                  Attached Files
                  Last edited by crististreulea; 19 October 2008, 17:06.
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Lol ce tare!!!!!!!!!!!!!
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • hahaha ... La ce fata ai in prima poza e clar in ce categorie de statut intrii
                      asta e ... La toti ni greu. Si la noi sunt unii care mai raspund la telefoane de genul "cand vii acasa", dar rezistam eroic vitregiilor naturii (se poate confirma). Totul tine de aproximarea timpului necesar ajungerii acasa: la primul apel se raspunde cu "nu mai stau mult", la al doilea "mai stau putin si vin", la al treilea "vin imediat", la al patrulea "in zece minute sunt acasa" iar dupa aia dai ocupat la toate telefoanele semn ca esti in drum spre casa
                      pentru cei fericiti care inca se mai cred cocosi acasa strategia e alta.
                      una peste alta ma bucur ca au mai aparut poze si de pe la voi ca vorba lu' .... "mi-era dor de fet(z)ele voastre"
                      incerc sa imi programez o iesire in TM ca sa ne mai intalnim dar de o luna nu imi iese de nici o culoare
                      salutari de la AR
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Fost azi in TM, stat o ora din care mai mult de jumate in ambuteiaje (la voi ca si la noi) intalnit cu sorin, mancat impreuna (de fapt el ca eu nu am mai apucat ca s-a miscat incet individa) o shaorme, sorin sarit peste cafe (ghinion), vorbit o gramada la telefoane, schimbat impresii despre familii si putin despre masini si revenit in AR.
                        sper sa revin pe acolo mai cu timp.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Felicitari bubu baci ai fost singurica ? Sau cu familionu
                          sigpic

                          Comment


                          • Cu sotia (care avea treaba)
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Un chips la petrol dupa-masa?
                              No, apoi blana
                              Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                              ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                              Comment


                              • Eu cu sorin sigur n-am fost ieri la intalnire. Am ajuns tarziu de la comlos; dupa care subsemnatu s-a dus la bocsa, sorin acasa la luat bataie (=sotie nervoasa, shtreulea stie )...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google