Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce om ba la batut din cauza ta? )
    sigpic

    Comment


    • Vine cineva azi la 16 ?

      S.
      I have no special talent. I am only passionately curious.

      Comment


      • Eu. Daca nu am altceva de facut pe-acasa...
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment


        • Venit la stadion vazut stropi sunat silviu venit la rompetrom iesit la pizza la pirates venit inapoi la rompetrom si plecat
          sigpic

          Comment


          • Salut!

            vad ca in Tm se misca lumea si se mai fac iesiri.. Eu sunt proaspat proprietar si mi-ar prinde bine cateva informatii legat de mashinutza... Daca nu este problema poate apar si eu la o intalnire sa vad ce zice lumea despre noua mea achizitie sper sa nu deranjez prea mult

            Comment


            • Simbata ora 16 stadion sau daca nu la rompetrolu de linga billa din soarelui
              sigpic

              Comment


              • Sau in principiu in aproape fiecare seara dupa 9 si jumatate tot la acelasi rompetrol...Ne mai adunam si pe-acolo si nu doar loganisti. Bine, eu merg mai rar, dar se gasesc altii care sa vina. De exemplu cristi_xp, mareom...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • As dori sa particip si eu la unele intalniri daca nu deranjez,dar as dori daca poate cineva sa-mi spuna mai exact unde se produc aceste intalniri si in cand.Multumesc

                  Comment


                  • Sambata la ora 16:00 aici, sau daca e vremea urata, atunci aici.
                    sigpic
                    ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                    Comment


                    • Sambata nu pot pt ca lucrez in arad si tre sa plec pe la ora aia la munca dar in timpul saptamani sunt liber si as putea sa vin la o intalnire .Multumesc pt raspuns si astept o convocare in timpul saptamani

                      Comment


                      • Poti veni la intalnire la Arad atunci
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Bubule, daca ne furi oamenii, te calc...
                          blondu, dupa cum am mai spus, aproape in fiecare seara dupa ora 10 unii dintre noi ne intalnim la rompetrolul de langa billa din soarelui.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • Multumesc csebalyn o sa apar saptamana viitoare intr-o seara si inca o data mersi pt raspunsul prompt pe care l-am primit

                            Comment


                            • Deseara e meci poli-dinamo, deci clar nu la stadion
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Sa ii umiliti iar pe caini!
                                Cand Dinamo aude de Timisoara si de Craiova parca aude de hingheri

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google