Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vine cineva astazi la Rompetrol la intalnire la 16:00 sau ca de obicei nimeni?
    sigpic

    Comment


    • Eu vin, dar probabil voi fi doar in trecere, ca mai am niste treaburi de rezolvat, ce nu tin de mine. A, probabil si xp va veni.
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Si io vin,da nu stiu cand ,ca trebe sa merg la spital sa duc de mancare
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Azi prezenti
          jiji ; mama ledurilor ; lau_swuat ; nea lotzi ; boris ; carasanu cel zgarcit ; alin ; si anca
          sigpic

          Comment


          • Imi pare rau ca nu am putut sa ajung azi la voi, chiar imi doream sa vin, am fost in Timisoara, de dimineata eram disponibil, dar la ora 16 am avut de rezolva niste probleme in alta parte...
            niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

            Comment


            • Am si eu o curiozitate , cine se ocupa de schimbat ledurile la bord prin Timisoara si chestii dalea cu computeru de bord and stuff?

              Comment


              • De led-uri sa ma cauti, de activari functii nu ma ocup...
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • Pentru activarea functiilor tb schimbat ceasurile cu tot si maneta de la stegator
                  A schimbat cineva la masina mea
                  o sa schimbi ledurile numai dupa activarea functiilor

                  Comment


                  • La mulsi ani carasene cel mai zgircit
                    ai fost aseara la rompetrol cu sorin? Si ai dat o sticla de suc la 7 oameni?
                    sigpic

                    Comment


                    • Iar a fost ma ziua lu xp?

                      Comment


                      • Tot timpul e ziua lu' xp
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • Nup,acu e ziua tuturor ! La multi ani !
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Da, la multi ani! De 1 decembrie...Daca va simtiti romani
                            o sa mananc mici si-o sa beau bere in sanatatea voastra...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • La multi ani si din partea mea la toti.... Eu nu m-am mai putut abtine si am inceput de aseara cu gratarelele specific romanesti
                              si ca un bun roman azi sarbatoresc prin munca
                              asa ca va doresc la toti o buna intalnire si pofta buna.

                              PS vad ca s-a imbogatit banerul cu cadouri ... Bine era sa se fi pus si un steag acolo (stim noi care), macar pentru o zi
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Pai si voua La multi ani, Ca tot ati urat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google