Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumva pe mine m-ai sunat?
    am avut 1 missed call de la cineva Forum C******. posibil tu, adica Caius
    5 missed call de pe un 07702488** banui ca e Vali
    1 missed call de la Forum V******* si aici sigur e Vali
    e f**** telefonul si nu vad cine ma suna. vodafone nu stiu pe unde e descarcat... pe cosmote am avut 2 missed call de la XP

    azi am izolat o masina si am montat mobila la soramea in dormitor. amu merg sa fac un dus si merg in oras cu familia.
    calm man, calm, nu tine nimeni intalniri private in Timisoara.
    imi pare rau ca nu am ajuns
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • deci sa io trag si eu lu ungur prin toate gaurile posibile,am sunat pe amindoua tel,si pe aghiotantu lui sancho panda.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by crististreulea View Post
        cumva pe mine m-ai sunat?
        Pe mine m-a sunat, dar am avut telefoanele in masina si nu le-am auzit... sorry

        Poze de acolo o sa vina mai incolo (sunt in curs de developare ), dar pana atunci va prezint "Cat fight reloaded"
        sigpic
        ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

        Comment


        • salutare! de mirare ca nu a inceput sa ploua, pitbul ce rau esti
          Powered by LSS
          http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

          Comment


          • Sa frec iutubu cu al lor "This video has been removed due to terms of use violation."
            Acum caut alt site unde sa pun filmarea... revin

            LE: am revenit... filmuletul se poate viziona aici
            Last edited by Zsolt; 12 April 2009, 15:39.
            sigpic
            ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

            Comment


            • "This video has been removed due to terms of use violation."

              u smart ass

              ce mama lor ti-au zis c ai gresit cu acel film? n-am vazut nimic ce ar viola regulamentul lor.
              dar vad ca ati fost cativa :P
              Last edited by crististreulea; 12 April 2009, 20:22. Reason: Automerged Doublepost
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • intilnire privata c sa faci..in semn de protest imi voi da jos stikerele
                sigpic

                Comment


                • off offf )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • beton boris! de cand astept acest moment!
                    si asa erau urate stickerele alea, numa bine iti dau modelul nou
                    Last edited by crististreulea; 12 April 2009, 21:28. Reason: Automerged Doublepost
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • salut la tooooti mersi mult cristi pentru stickere
                      Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                      Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                      Comment


                      • cu placere Marcel88.
                        cine nu stie, Marcel88 este un blanar
                        vorbeam cu el la telefon si imi spunea sa trag frana de mana cand ajung langa el. dar cum asupritoarea a venit cu mine, mai greu
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • :P scz cristi da nu stiam ca va veni cu tine apropo logodnica mea nu are nimic impotriva chiar ar vrea cat de cat sa imi modific masina:-" cat despre statutul meu de blanar nu as putea sa zic ca merg tare tot timpul ci doar atunci cand sunt in criza de timp. apropo am vazut astazi in afara de cristi mai 3 membrii ai forumului unu cu numere de caras la trecerea de cale ferata la iesire spre mosnita unu in gataia si unu intre resita si bocsa
                          Last edited by Marcel88; 12 April 2009, 23:41.
                          Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
                          Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

                          Comment


                          • Ai vazut un Logan Verde Cameleon cu numerele CS-04-UGK?

                            Comment


                            • Originally posted by Marcel88 View Post
                              . apropo am vazut astazi in afara de cristi mai 3 membrii ai forumului unu cu numere de caras la trecerea de cale ferata la iesire spre mosnita
                              ala cred ca eram io ...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • daca la gataia ai vazut un logan gri, b58gzb, eram eu cu jiji mareom sau intre resita si bocsa era numa' jiji, pe mine m-a agatat din bocsa, caz in care la gataia posibil sa-l fi vazut pe tavi octavian_30.
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google