Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai trebuia sa pui intrebarea? Doar stii ca te primim!!!
    Ai trecut ieri seara pe langa mine...mergeam super incet pe ploaia aia da nu cred ca m-ai bagat de seama )
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • @Crististreulea: Da, locul cu pricina este tot acolo (numai acolo);)
      @Pytyyk: nu mai are rost sa intrebi. Doar sa zici ca vii
      sigpic

      Comment


      • oki,te-am claxonat,dar nu m-ai auzit,dar am vazut ca mi-ai facut cu farurile,dar ti-am zis si aseara parca,apropos sa nu uiti sa-l intrebi pe tipu cu resoftatu daca resofteaza si alte masini

        Comment


        • da..mi-ai zis...da aia am postat acu 2 zile
          De ala cu calculatorul ce ti-am zis se pricepe numa la Dacii ,daca vrei de soft numa cu jeff daca vorbesti...si nu stiu cat costa...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • ....io am masina..da am promis o iesire pe lacul din ghioroc (arad)....si duminica trecuta am fost...e super acolo..apa curata si adanca...si am venit tarziu....deci nu cred ca voi fi prezent..
            http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

            Comment


            • Buna alegere la Ghioroc;) E superb locul
              sigpic

              Comment


              • intilnirea de azi s-a lasat cu curcani, luare de acte... s-a facut o reclamatie. precis idiotu cu fata de macaronar care s-a oprit si se uita la noi ca prostu' . curcanul din logan ne-a luat la purecat pina a venit si un vw caravan.
                unii au scapat plecind mai repede (speriati fiind de muzica unora) iar altii tremurau cind intindeau actele la curcan )
                si s-a terminat cu bine, citez curcanul:
                - va fac pe toti de aici, care vreti voi
                - asta e primul logan la politie, are 100cai. jar maninca
                - va fac pe toti, dar nu aici, stiu eu un loc ;)
                ) LA MULTI ANI! si la mai mare si asteptam locul ala ;)
                fericiti sa fie cei care erau pe camera mea de filmat, pe care nu stiam cum sa o palmez
                azi am cunoscut in persoana pe virtualmansorin si am avut placerea sa-i vad golanu'. scaun scoica, suspensie sport, sound in toba... sound ca si sound, da' sa vezi ce gaurica avea la toba . se vede foarte tare diferenta de suspensie. inclinarea e muult mai mica iar stabilitatea sint convins ca e simtitor imbunatatita!
                am vazut pe viu masina lui cristi_xp si arata beton cu stickerele pe ea! le-am comandat si eu! 2 rinduri sa am si de rezerva.
                primul atas are 1.7M si contine pe toti 11 prezenti azi: 9 golani, 1 solenza si 1 peugeot.
                iar atasul nr.2 are 9.7M si momentele mai importante din aceasta seara.
                - o roata in aer pe spate dreapta
                - 2 fata in fata din care una se cam clatina
                - 0-100 in 10.7sec
                - si un final cu frina de mina
                Last edited by Cristi_Xp; 24 June 2007, 23:26.
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • Acolo nu e loc privat?

                  Iar referitor la filmulete, nu merg.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • privat nu cred ca e. sint mai multe firme in acelasi loc si e facut drum printre ele. doar drum betonat. dar tare cred ca e totusi un loc public
                    cit despre filme, imi pareau bine la preview . am dat un pm si sper sa se rezolve cu linkul.
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • Si filmele de azi:
                      Membrii prezenti


                      Momente importante
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • da are o gaurica ca nu este de golan si omul cind a dato jos de pe masina aia a taiat suportul vechi cu tot cu tabla si mie lene sa ma duc la el sai traga o sudatura
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • ce tare... imi place cum e la voi la tm

                          Comment


                          • drum bun voinicule te asteptam in tm si pe toti care vor sunt bineveniti
                            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                            Comment


                            • da... ar fi frumos cam ce viteza atingeti pe acel circuit?

                              Comment


                              • Originally posted by crististreulea
                                privat nu cred ca e. sint mai multe firme in acelasi loc si e facut drum printre ele. doar drum betonat. dar tare cred ca e totusi un loc public
                                cit despre filme, imi pareau bine la preview . am dat un pm si sper sa se rezolve cu linkul.
                                s-a rezolvat cu filmuletzele!!!
                                Cat despre domnu cu "Te EEA" si cu 100 cp pe logan...cand o sa il vad in trafic o sa il salut respectuos pentru sfatul de viata care ni l-a dat!!!
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google