Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deci un cartonas rosu ar trebui sa primeasca.. unde is cei de la rutiera sa vada cine organizeaza cursele ilegale seara prin oras )
    sigpic

    Comment


    • man te duci deaseara la iveco si iti dai pe timp circuit pana scoti sub 1 min & 13 secunde (timpu lu Ovystar)

      apropo, ce esti asa increzator? ti-ai pus cumva turbina electrica?

      Comment


      • cred ca sio mai pus niste braduleti si vreo 3 stikere
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by vlady View Post
          provoc la liniute si circuit pe oricine...se ofera careva?in orice zi
          de retinut ca tot ce este ilegal nu este promovat pe acest forum!
          daca ai idei si alte cele, le discutam la intalniri, ok?
          Last edited by crististreulea; 12 July 2009, 15:28.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • io cred ca glumea...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • of of mai mai, unde sunt filmele de la Kaufland? Ar trebui sa mai repetam, ne mai descretim fruntile.

              Comment


              • Nu postati filmuletele nici pe forum, nici pe tubul din pexal ca o sa ne vedem la stiri, keep it in the gang, le vedem noi, ne simtem bine si atat. Lasa sa fie surpriza pt aia unde mergem la indemanare, merem luam tot si plecam, bine asta daca nu ne fura.
                No, apoi blana
                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                Comment


                • Originally posted by ovystar View Post
                  cred ca sio mai pus niste braduleti si vreo 3 stikere
                  gresit...4 stikere dati prv cine, ce
                  (\__/)
                  (='.'=)
                  (")_(")

                  Comment


                  • esti off topic!!! termina cu copilariile. oricare de aici te bate si cu spatele la liniute daca si-ar pune mintea. poate te mai si coloreaza moderatorii cu niste hartiute colorate.

                    Comment


                    • de ce nu va mutati pe "discutii banateni" daca tot vorbiti de altceva decat de intalnire?
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • Salut, sambata se tine intalnire?
                        2. Imi puteti spune va rog de unde pot sa iau cauciucuri din timisoara? Un magazin mai profi. Doresc sa achizitonez 4 buc. Michelin Energy saver. Daca stiti unde gasesc. Multumesc si scuzati de offtopic.

                        Comment


                        • da nu e rentabil sa iei de pe net de undeva?
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Pai de pe net de pe caucicucuridirect is 392 lei (sau scumpit dintr-o data de la 330) si ca tot sunt in timisoara ma gandeam sa caut si aici da nu stiu unde sunt magazine de cauciucuri. Multumesc.

                            Comment


                            • o sa arunc un ochi pe la 2-3 magazine sa vad de preturi.
                              daca a sarit pretul pe net, fi sigur ca a sarit si in magazine.
                              pana una alta, sambata e festivalul berii si nu avem loc la stadion, urmareste threadul sa vedem unde stabileste Unguru` bulan locatia
                              Last edited by Zsolt; 16 July 2009, 17:16.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Dute sa vezi pe Sagului imediat dupa pod pe dreapta la Franck,acolo au multe tipuri de cauciucuri dar nu stiu la ce preturi.Ramane doar sa te duci sa vezi modelele si preturile.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google