Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezenti azi:
    1. adimrv
    2. dany59ddd
    3. JREwing
    4. crististreulea
    5. TM80MAT
    6. pervert dory
    7. snaky 2004

    frumos la galeria 1, umbra, racoare de la briza ****
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • absent si pt urmatoarea intilnire @n vacation.
      sigpic

      Comment


      • unde o scalzi?
        sigpic #

        Comment


        • o intalnire ceva pe undeva?
          io propun ca astazi sa veniti toti la mine la ghiroda. serios vorbesc.
          luativa echipamentul de scadal penca se toarna beton si poate dati si voi o mana de ajutor
          hai, nu va fie frica de lucru
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • io vin la sfarsit pentru un citro rece
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • @offtopic: platesti bine streu? apropo vi cu bolidu la geamu meu si nu dai un tzrr defapt nici nu raspunzi la telefon

              @ontopic: cine ma suna sa imi zica unde se stabileste intalnirea? 0744200732

              Comment


              • Deci? Vreo intalnire azi?



                S.
                I have no special talent. I am only passionately curious.

                Comment


                • bubu_vasile: vino numa, sa vezi c eti-o iei )
                  Christian86: n-am gasit loc de parcare in zona. doar am lasat masina si m-am carat. telefoanele erau la muiere si puse pe silent, am fo la un film in mall

                  io propun intalnirea la galeria 1, sunt 2 terase in caz ca unii au de obiectat. e umbra, briza p***, parcare mare, cat de cat central...
                  io nu vin, am o jena, asa in tot corpul
                  amu e pauza de masa si ma cam dor diverse
                  stiu ca am promis lui TM80MAT si lui 3nergy ca le activez functia de la stergatoare, din pacate trebuie sa-i aman
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • As veni si eu dar, cum sunt accidentat, trebuie amanata orice iesire din casa...

                    Comment


                    • pana la urma cine vine

                      Comment


                      • unde e intalanirea astazi?

                        la galeria 1?
                        Last edited by mihai31ro; 1 August 2009, 14:04. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • de la ce ora

                          Comment


                          • totusi mai vine cineva azi ?
                            cine vine ?
                            sigpic

                            Comment


                            • a ajuns cineva azi undeva?
                              ai de piele mea ce vraiste-i timisoara fara organizator
                              dar tare cred ca il luam pe nea co-organizatoru' Christian86 la 3 lulele, ce pana mea'i dezorganizarea asta? vrei sa-ti dau uncartonas cum fac baietii de la Brasov?
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • viteazule nu vrei sa te facem pe tine Organizator, Co-organizator, Vanzator oficial LC TM, etc etc ? :-) sa fii o mica Elena Ceausescu

                                iti dau dreptate cu "co-organizatorul" de intalniri ... el in loc sa organizeze asteapta sa fie sunat suspenda-i licenta vreo 2 etape

                                S.
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google