Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cel tarziu la ora 3 sa fim adunati la omv'u din aradului... sa avem timp sa mergem lejer, fara graba

    sa va treceti toti pe lista cine veniti, sa stim cine intarzie si trebe asteptat

    1. Zsolt
    2. dany59ddd
    3. seba
    4. silviu
    5. boris
    6.
    sigpic
    ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

    Comment


    • Cu mine mai vine un prieten tot loganist si el doar ca nu-i inscris in club ,dar cred ca il corup si pe el cat de curand sa ni se alature.Îl iau si pe Snaky_2004 daca vine,aia am sa-l intreb mai tarziu prin telefon.Ne vedem la 15 la OMV pe Aradului.Asteptarile celor care poate mai intarzie se intind cel tarziu până la 15:15.PA
      Last edited by dany59ddd; 15 August 2009, 06:44.

      Comment


      • Originally posted by Cristi_Xp View Post
        xxx.xxx.ip102.fastwebnet.it ...
        haha ...
        internetul e de la fastweb :P



        Originally posted by Silviu View Post
        Cristi sa-ti rezervi vreo 9-10 ore sa vizitezi Vaticanul :-) merita
        buba-i ca avem un pitic de 2 ani si unu de 10 ani dupa noi. e greu o zo intreaga sa o pierzi pacolo. dupa 2-3 ore amandoi is praf, am vazut-o ieri cand vizitam. macar vizita la magazinul Disney le-a ridicat moralul si ne-a scazut nivelul in portofel .
        dar o sa ajungem si pe la vatican
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • shtreulea sa ciordesti vreo cadelnita si niste tamaie de la vatican sai dam la parintele cinstitu sa ne sfinteasca bolizi
          sigpic

          Comment


          • ha ha ha )

            ha ha ha
            Last edited by Marcel88; 15 August 2009, 14:44. Reason: Automerged Doublepost
            Dacia Logan KissFM 1.5 DCI 90 CP B-76-SKF
            Seat Leon 2001 1.6 16v 106 CP TM-11-MFD viitor TM-31-MMN

            Comment


            • razi parinte, razi
              azi m-am prajit de mo luat dracu, is rosu ca dracu, mare mi-o trebuit
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • multumim timisorenilor pentru vizita si speram ca nu or dat pe afara mancarea ...
                l-am vazut pentru prima oara si pe seba pe post de a 5-a roata la caruta (statea in spate )

                PS am uitat sa va dau matura cand am plecat din parcare
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Am ras, am povestit, am mancat, am baut (apa si/sau suc )... ce mai, faina intalnire. Pizza buna si muuulta, ca de obicei si e prima pizza ce l-a dat gata pe Seba
                  @bubu lasa ca ne dai matura data viitoare, azi a maturat vantul dupa noi

                  ps. ce intalnire echilibrata 8 timisoreni si 8 aradeni prezenti azi
                  Attached Files
                  sigpic
                  ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                  Comment


                  • in ultima poza "victimele" vanatorii ... pentru aparatorii drepturilor animalelor trebuie sa precizez ca le-am eliberat cand am plecat de la masa. nici un animal nu a fost ranit, chiar daca un frate (sau sora) de-a captivelor a furat o bucata de pizza ...
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • au fost si victime in rindu viespilor ) omologu cu burta si tricou orange a inecat una bucata ) si vreo 2 survolau paharu lu silviu
                      sigpic

                      Comment


                      • salutari de la mare tuturor membrilor clubului si ar fi fain sa fiti pe aici. In rest totul ok masina zboara pe autostrada si vreme faina. Nici un mebru al clubului pe tot drumul. Cam atat sa ne vedem cu bine si un weckend placut.

                        Comment


                        • ii gasesti in constanta azi au intilnire si la navodari is citiva
                          sigpic

                          Comment


                          • daca stiti careva numarul lui mihai, datii numarul lui sonykel. io's ciudat pacia, parca's pe alta lume ... greu gasesc ceva, n-am telefon, n-am ym, am doar un lactop minipc

                            pfoai ce intalnire am ratat
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • sa va fac in masele vo fost dor de moa ? BLANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                              Comment


                              • nu deloc,chiar a fost bine.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google