Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da..pacat ca n-ai fo...dadeai si u cu subsemnatu la duba de politie
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Lasati ca de acum incolo nu cred ca ar fi o idee buna sa mergem la Iveco, pt ca suntem prea multi si o sa incepem sa avem probleme. Eu as propune ca incepand de duminica asta sa ne intalnim la Sag, unde putem sta linistiti si la un gratar, suc, bere etc. Singura problema e ca nu avem unde ne da si asta zic eu ca e o mare problema. Asteptam si niste pareri daca stie cineva vreun loc
      sigpic

      Comment


      • io`s de acord cu terasa!!!ca m-a batut soarele`n cap la iveco ... destul
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • Io-s de acord cu terasa. Dar de dat unde ne dam ?(astia care vrem sa ne dam)
          sigpic

          Comment


          • Da chiar duminica nu le lasati si voi sa respire putin la iarba verde,mai salvati si din cauciucuri,si mai simt si ele miros de mici,gratare si COLA

            Comment


            • Lasa ca respira destul in timpul saptamanii)
              sigpic

              Comment


              • las sa fiu eu sofer de duminica )))) nu ca voi de toata saptamana
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • Originally posted by Pytyyk
                  Da chiar duminica nu le lasati si voi sa respire putin la iarba verde,mai salvati si din cauciucuri,si mai simt si ele miros de mici,gratare si COLA
                  Duminica ...facem la sag...pe terasa....vii si tu?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • eu sar din schema urmatoarele 2 weekenduri
                    amu in weekend imi vin verii din italia.
                    weekendu' celalalt weekend imi vine cineva de la ploiesti... si asa o tin intr-o distractie.
                    sper totusi sa fentez cumva
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • have fun! ca declaratii la politie poti da in fiecare zi ! :P
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • Gooo Mareom!!!

                        Faina treaba faceti la Timisoara!!! Tineti-o tot asa!

                        Bravo MAREOM, esti tare!

                        :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

                        Comment


                        • Originally posted by GOLAN91
                          Mai cand mai faceti liniute , faceti si voi 1,4 vs 1,5 plz , ca voi aveti ocazia ... noi.........
                          abea acuma am vazut postul tau
                          uite aici liniuta intre golanul meu 1.5dCi rosu si 1.4MPi albastru
                          l-am facut 2 din 2.
                          data aviatoare cind mai provoc pe vreunu, o sa fie un 1.6 8valve
                          Last edited by crististreulea; 28 June 2007, 20:39.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • se accepta provocarea !!!
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • o sa fac si cu tine ca sa ma umilesti
                              repede ti-ai gasit tu sa ma provoci :P. pai io 65cp si tu aproape 100. frumos :P
                              se mai ofera cineva? un prestige ceva?
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • eu nu te-am provocat) u ai zis ca provoci un 1.6 8v
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google