Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa men ca intre botez si intilnire poti sa dai o fuga 10 minute sa fi prezent,pt ai nota pe participanti si pt a ne bucura pe noi de caracterizarea fiecaruia.
    distractie mare la botez(PS: la al tau cind ne chemi?),si succese
    sigpic

    Comment


    • Si eu voi absenta...merg la scarbici de noapte...adica de la 18....

      Comment


      • Originally posted by boris View Post
        lasa men ca intre botez si intilnire poti sa dai o fuga 10 minute sa fi prezent,pt ai nota pe participanti si pt a ne bucura pe noi de caracterizarea fiecaruia.
        distractie mare la botez(PS: la al tau cind ne chemi?),si succese
        pai stai sa se nasca si dupa aia sa faca 6 saptamani, calculat de azi ar fi 2.5 luni eu stiu prin februarie cred.
        sigpic #

        Comment


        • reluam
          vineri ora 16:00 langa aquarena se tine rally si din cate am inteles, si sambata la ora 09:00 inca o etapa
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • DANY59DDD prezent sambata dimineata la 8:30 la raliu la AquaArena si pe urma la PS2 de la Lugoj.La ora 16 prezent la stadion.

            Comment


            • sorin si je, prezenti la aqua arena si ne dam blana...
              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

              Comment


              • daca tu conduci seba iti doresc mult succes si binenteles lui sorin.
                sigpic #

                Comment


                • a condus sorin, chiar foarte bine. seba a fost copilot si ii spunea lui Sorin traseul, chiar gresit
                  sambata la aquarena ora 09:01 se da startul

                  Sambata la stadion ora 16:00

                  1. crististreulea "pusculita"
                  2. dany59ddd
                  3.

                  va astept cu portofelele pline si sa fiti darnici, sa aduceti cele ce ati promis copiilor
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Eu nu vin ptr ca ... masina e "bolnava" :P

                    Locatie: intersectie L. Rebreanu cu Ctin. Brancoveanu: mergeam spre Spitalul Judetean si unul ce venea dinspre Spitalul Judetean a virat stanga (in intersectie) si nu s-a asigurat si "poc" :-) (tot imi doream eu sa ma dau cu frana de mana ... m-a intors asta la 180 de grade :P)

                    S.
                    Attached Files
                    I have no special talent. I am only passionately curious.

                    Comment


                    • Imi pare rau pt evenimentul negativ Silviule,pare destul de urat avariata:usi,aripa,punte,prag si altele.Inc-o data sorry.

                      Comment


                      • te ridic de pe undeva Silviu?
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • dany59ddd, luni la AE o sa vad ce tre schimbat.

                          crististreulea, inca merge. Daca meri incet e ok. Nu trage tare intr-o parte. Oricum luni sper sa o si las in service.

                          S.
                          I have no special talent. I am only passionately curious.

                          Comment


                          • silviu iti urez noroc in trafic,daca pot sa ajut suna-ma,bafta.
                            sigpic #

                            Comment


                            • Cat de nasoale pot fi evenimentele astea...offff, imi pare rau...

                              Comment


                              • Intalnire Sambata 14.11.09 la stadion ora 16:00

                                1. crististreulea "pusculita"
                                2. dany59ddd
                                3.
                                4.
                                5.
                                ps. nu trimit sms sambata asta.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google