Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multi la intalnire astazi
    nu-i stiu pe toti, asa ca nu ma bag. s-au strans bani pentru casa de copii, am ajuns acasa si cu 4 plase, baieti de treaba!


    alte noutai ar fi rezultatele de la rally:
    clasa 1.6 cmc
    locul 1 almasa si cristina opel
    locul 2 gao si oana honda
    locul 3 sorin si seba logan (pe general locul 4)

    asa da, asta zic si eu rezultate! la mami mare!
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • felicitari golumbu }{
      si succese cuplului format din mama ledurilor si bigman )
      sigpic

      Comment


      • daca eu am lipsit cristi era greu sa intrebi cine a fost? chiar te-am rugat sa faci prezenta.... poate ai multe pe cap
        sigpic #

        Comment


        • cred ca ar trebui sa gasim un fotograf oficial si pe timisoara, nu se mai poate deja.
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • propuneri pt fotograf?
            sigpic

            Comment


            • Ma lansez eu fotograf...dar nu promit calitate la intalnirile care le facem pe la birturi.

              Comment


              • trebuie un om aproape tot timpu prezent like adimrv
                sigpic

                Comment


                • deci sunteti rai , eu ma chinui sa va fac poze tot timpul ... si voi ziceti ca va trebe fotograf... si eu ce sunt ? va tin eu minte ... lasa ca va tin eu minte
                  Last edited by adimrv; 16 November 2009, 19:11.
                  fara linkuri externe

                  Comment


                  • De facut le-ai facut nu contestă nimeni treaba asta,dar nu prea le-am văzut pe forum.Trebuie venit la fiecare intalnire facute poze si postate pe forum ca altfel degeaba le faci.Eu unu stiu ca ai tot facut,dar degeaba daca nu le vedem.

                    Comment


                    • Originally posted by boris View Post
                      trebuie un om aproape tot timpu prezent like adimrv
                      si la tine e valabil ca prezenta aici ai ......... "boris fotograful"

                      Originally posted by SYYYM View Post
                      deci sunteti rai :p eu ma chinui sa va fac poze tot timpul ... si voi ziceti ca va trebe fotograf... si eu ce sunt ? ;)) va tin eu minte ... lasa ca va tin eu minte :p
                      ti-am zis sa le faci mai mici si foarte important trebe puse pe forum...
                      Last edited by adimrv; 16 November 2009, 19:04. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic #

                      Comment


                      • da mai ... dar eu fac la fiecare intalnire la care vin minim 200 de poze... prima oara trebuie sa le micsorez, apoi sa le urc pe forum ... mor incet si sigur... v-am zis ca vi le pun pe dvd-uri... si eventual pun pe forum cateva, asa de prezentare ;)
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • demisia! fara dvd
                          adimrv: ai gresit cu fotografia nu sunt pasionat
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by SYYYM View Post
                            da mai ... dar eu fac la fiecare intalnire la care vin minim 200 de poze... prima oara trebuie sa le micsorez, apoi sa le urc pe forum ... mor incet si sigur... v-am zis ca vi le pun pe dvd-uri... si eventual pun pe forum cateva, asa de prezentare ;)

                            da faci 200 de poze din care 3 sunt cu masini , 2 sunt cu lumea de pe acolo si restul ovi+pretena,tu + copilul si asa de greu sa intri in setari sa le faci mai mici ca atunci se incarca super ok pe forum.
                            fac topic pt fotograf.
                            sigpic #

                            Comment


                            • Originally posted by SYYYM View Post
                              da mai ... dar eu fac la fiecare intalnire la care vin minim 200 de poze... prima oara trebuie sa le micsorez, apoi sa le urc pe forum ... mor incet si sigur... v-am zis ca vi le pun pe dvd-uri... si eventual pun pe forum cateva, asa de prezentare ;)
                              daca mi le poti da cumva mie dupa ce le descarci te ajut eu cu scalarea lor (fac un script ce le proceseaza automat pe toate) si chiar upload-ul pe forum (am latime de banda acceptabila :P numa sa duca hostingul lu` XP :P )

                              S.
                              I have no special talent. I am only passionately curious.

                              Comment


                              • NO lasa ca ma fac eu fotograf si numai top fumei o sa postez.
                                Last edited by adimrv; 16 November 2009, 22:05.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google