Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asteptam poze cu staplul rupt...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • stilpul indoit la my ride
      multumesc celor care au indurat azi caldura si au fost alaturi de mine
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • Am vazut pozele. Chiar a fost frumos azi, era multa lume acolo, de pe forum n-au fost prea multi parca.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • din cite stiu eu si sper sai mentionez pe toti daca nu scuze a fost bigman,cristixp,treiaru2000 parca isi zice(prietenul lui bigma cu loganul 1.4 albastru ) si inca cineva imi scapa numele care a venit o singura data la intilnire cind era singur bigman acolo
          toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

          Comment


          • Intr-adevar n-am fost multi de pe forum, doar cei pe care i-a mentionat Sorin. Cel caruia iti scapa numele este Sebastian (vsebas pe forum)
            sigpic

            Comment


            • vsebas iti multumesc si tie
              toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

              Comment


              • virtualmansorin cu placere... pentru putin, ca eu cam de la distanta dar mi-a placut cum ai mers.

                Sper sa ajung la o intalnire cand vom fi amandoi sa ma uit mai de aproape la masina ta.

                Comment


                • Deci sper ca va place semnatura mea nu ?
                  Cine stie cunoaste )
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • o noua intalnire ceva??? hai ca in 25 scap de examene si poate vin si eu

                    Comment


                    • nu prea cred.....lume a plecat din tm..care prin concedii vacante..so cam spart gasca
                      http://forum.*******.ro/imagehosting...4bfb5ec6f8.gif

                      Comment


                      • Originally posted by Ovae
                        nu prea cred.....lume a plecat din tm..care prin concedii vacante..so cam spart gasca
                        Nu s-a spart nici o gasca, numai ca de cand am avut probleme cu militia asta a noastra de 2 lei nu se prea incumeta nimeni sa mai vina la Iveco, si alt loc nu prea avem. Am propus eu odata intalnire la Sag pe terasa dar nu a vrut nimeni sa vina. Eu merg saptamanal cu niste prieteni la Sinicolau Mare ca au acolo un circuit si nu se leaga nimeni de tine (thanks Sorin ) dar ma gandesc ca nu sunt doritori atata timp cat abia am reusit sa strangem o mana de oameni in Timisoara
                        sigpic

                        Comment


                        • bigman, la Sannicolau sunt 2 mari dezavantaje ( pt mine ) : 1. cam departe, 2. nue un circuit safe ( vaci, copii ), desi are forma faina

                          Comment


                          • tare fratilor bine ca aveti cu cine ca aici la mine nui nimeni si pan la timisoara e ceva de mers..

                            Comment


                            • Acolo la tine ...unde? Completati si voi profilele complet.
                              numar secundele

                              Comment


                              • cu cat vand si eu un logan Ambition ?

                                Ambition din 2006 martie - full- 30.000 km nu a fost lovit niciodata,nimic schimbat la el ,stare perfecta !! cam cat imi iau pe el? ms!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google