Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Acolo e cel mai sigur loc,in parcare la AquaArena,nu tre sa stam in drumu mare langa baron unde e circulatie si ne stropeasca masinile care trec pe acolo.

    Deci ne vedem la 15:30 la Aqua pt incolonare si deplasarea catre resedinta Clanului Streulea.
    Last edited by dany59ddd; 17 December 2009, 18:29. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • deci tu iti speli masina pt simbata,sa intelegem domnu` organ
      sigpic

      Comment


      • eu nu cred ca o spal, poate dany59ddd...... acolo nu prezentam masiniile, doar cadouri...
        sigpic #

        Comment


        • ca idee, ar fi bine sa ajungeti la mine la o ora rezonabila, astfel incat sa plecam catre Casa filadelfia la ora 16:00.
          nu de alta, dar nu merem la ei pe noapte.
          asa ca r fi ideal daca pe la 15:50 sa fiti prezenti in ghiroda
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Mâine la 15:00 adunarea in parcare la AquaArena,pe la 15:30 incolonarea și plecarea catre reședința Streulea ca pe la 16 să fim la Casa Filadelfia.Ăsta mi se pare cel mai corect plan orar al zilei de mâine.

            Comment


            • mai bine zis intre orele 15:20 - 15:40, nici sa tremurati afara pe praful asta. ideea e sa plecati din locatia aquarena la 15:40.
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • io vin direct la tine streu cu japca sa te fac de un ceai pana vine turma cu ciobanu boris in frunte si cu bolec

                Comment


                • @cIuFuLiCi vine si boris cu tine?
                  sigpic #

                  Comment


                  • da ce treaba ai tu cu asa mai burtosule ?

                    Comment


                    • Intalnire logan club sambata 19.12.2009 pe lugojului aquarena ora 15:10 - 15:40 incolonarea spre Streulea.
                      1 adimrv
                      2 TM80MAT
                      3 oborocul - daca cutiteaza porcosenia in timp util
                      4 bro - daca nu plec la parinti pana atunci
                      5 cIuFuLiCi
                      6
                      .
                      .
                      69
                      sigpic #

                      Comment


                      • din diverse chestii care de obicei complica viata de zi cu zi, chiar si eu o sa ajung acasa inainte de ora 16
                        ca sa fie si mai rau, nu pot raspunde nici la telefon, drept pentru care o sunati pe soramea pentru orice eventualitate sau nedumeriri 089.89.899.
                        Last edited by crististreulea; 20 December 2009, 10:41.
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • e disponibila?
                          sigpic

                          Comment


                          • ce liniste-i aici, incredibil! am fost ieri la Casa Filadelfia cu cadourile copilasilor. sa-i fi vazut cum stateau la geam si se uitau cum eram adunati afara. dar mai ales cand l-au vazut pe Mos Gerila
                            am link-ul in semnatura, urcati si voi pozele va rog
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • Pozele sunt urcate pe celalant topic....
                              Cristi....inca suntem uimiti de vremea de afara...eu de cand eram copil, nu am mai vazut atata zapada in Timisoara.

                              Comment


                              • @crististreulea fa te rog si prezenta, m-am uitat pe poze a fost super,ce sa fac am fetita internata in spital. imi pare rau ca nu am putut veni .

                                @danic pe link-ul din semnatura e celalalt topic.
                                sigpic #

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google