Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mareom
    daca suntem numai noi trei nu stiu daca mai are rost sa tinem o intalnire
    apai ma omule, unde-i optimismul in acest mesaj?
    pai dam 2-3 burnout-uri, 2-3 liniute si se umple parcarea de curiosi. la pariu ca o sa vina si bobby cu cateii albi care fac hau hau
    hai omule, pune osu si da PM-uri la ceva timisoreni! tinta noastra e sa le-o tragem la constateni
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • ca sa tragi la constanteni??? oricum incerc sa mai aduc vreo 5oameni in logan club cta... asa ca nici o data nu ne depasiti...

      we areeee the championsss
      we areeee the championsss

      sigpic

      Comment


      • Intalnirea are loc duminica la ora 18:00 in parcarea de la muzeul satului. Lista celor ce si-au confirmat prezenta pana acum este:
        1. crististreulea cu un prieten de-al lui
        2. Cristi_Xp
        3. virtualmansorin
        4. treiaru2005
        5. eu
        sigpic

        Comment


        • Hai , ca uite se mai aduna ceva populatie pe acolo. Oricum unde sunteti mai "putini", aveti sansa sa fiti auziti mai bine, si sa discutati ceva mai normal. Daca sunteti multi, se face "furtuna",
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • pai o sa fiu eu, virtualmansorin, mareom si cristi_xp, suficient pentru o furtuna
            si de auzit sper sa nu ne auda nimeni, penca suna unde nu trebe si apare bobby cu catelul alb care face hau hau
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • sorry nu am mai intrat pe forum.la urmatoarea ne vedem.

              Comment


              • Originally posted by suru
                sorry nu am mai intrat pe forum.la urmatoarea ne vedem.
                La asta nu poti sa ajungi?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by mareom
                  Intalnirea are loc duminica la ora 18:00 in parcarea de la muzeul satului. Lista celor ce si-au confirmat prezenta pana acum este:
                  1. crististreulea cu un prieten de-al lui
                  2. Cristi_Xp
                  3. virtualmansorin
                  4. treiaru2005
                  5. eu
                  mai mult de atat nu puteti? ca sunteti cam putini pentru o zona atat de mare.

                  Comment


                  • nope, chiar bine ca suntem macar atatia, ca la inceput ma intalneam doar eu cu Sorin )
                    sigpic

                    Comment


                    • pai sa inteleg ca va intalniti azi 23.09?daca da clar vin si eu

                      Comment


                      • da, e azi si clar te asteptam!!
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • ok ne vedem la 18.daca nu va fi buna locatia vedem noi migram in alta parte.

                          Comment


                          • Salutare all, mai eu am fost si nu am gasit pe nimeni

                            Comment


                            • imi cer scuze Danyyel21, la muzeul satului era ceva sarbatoare sau dracu stie ce era pacolo. plin de masini si suna numa muzica poponara.
                              ne-am dus la stadion. incearca sa te anunti din timp si eventual un numar de contact sa ne lasi. cei care trebuia sa fim, am fost toti la stadion.
                              imi pare rau .
                              si dupa cum ziceam, s-a terminat intilnirea. revin cu film.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Hai Cristache cu filme , ca sunt curios tare ! . Vreau sa-ti vad masina cum face .
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google