Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ca n-au fost mai multe masini
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • pfff, cum pleaca MeReVe-ul incepeti sa faceti prostii! asa ceva )

      Comment


      • vyp75 : Nu am observat,eram prea adormit ).Am fost cazat aseara in Sibiu si azi am fost la Balea Lac.Am si vizitat Sibiul,foarte frumos si iarna,pacat ca nu am avut mai mult timp la dispozitie sa fii mai stat prin Sibiu.
        Ma_shina : Multumesc asemenea.
        boris : Asa e vecinu,e timp si de invatat.
        ...byAdi.Schumi_tm
        TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

        Comment


        • Ce ati facut, bre? A lipsit MRV-ul o data si v-ati facut de cap?
          The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

          Comment


          • Pai back-up-ul lui MRV ce draq a facut....???? Propun sa-l demitem.... :-)

            Comment


            • toata lumea -25 % )
              sigpic

              Comment


              • Îl demitem dacă trebuie.
                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                Comment


                • Lipsesc si eu la o intalnire si scoateti armele la noi este democratie cum vreti voi cu demitere sau glume
                  sigpic #

                  Comment


                  • Originally posted by danic View Post
                    Pai back-up-ul lui MRV ce draq a facut....???? Propun sa-l demitem.... :-)
                    pai tocmai, back-up-ul a facut ceva, chiar prea mult
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • ce a facut cristiii?
                      sigpic #

                      Comment


                      • BAAAAAAAAA eu mai glumesc ...ce draq.



                        Dar parca tot ar trebui demis/retrogradat/destituit.... :-)

                        Comment


                        • baietii s-au crezut drifteri, dar bro s-a oprit in adi

                          Comment


                          • Originally posted by crististreulea View Post
                            pai tocmai, back-up-ul a facut ceva, chiar prea mult
                            Ce intalnire a fost , prezenta , poze,etc si intrebarea principala este "back-up-ul " ce a facut pentru ca trebuia sa fie intalnireeee
                            sigpic #

                            Comment


                            • No brain la unii, se pare. Uite ce face tânăra generație, în absența „bătrânilor satului”...
                              The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                              Comment


                              • hai ma si voi, ce no brain pacia. eu de cand a dat zapada uneori mai las si frana de mana jos
                                de obicei o las cand de-a dreptu' urla asupritoarea
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google