Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta e nui nimic man ne intalnim data viitoare

    Comment


    • cris cand ai plecat m-am uitat dupa tine si sa vazut clar cand ai demarat ca nu e dci stock.a tras de numa.
      ma afumi cu ala

      Comment


      • Originally posted by FLORYN
        Hai Cristache cu filme , ca sunt curios tare ! . Vreau sa-ti vad masina cum face .
        si eu il astept,sper ca nu il pui peste 1 saptamana

        Comment


        • As fi curios daca face un logan sau megane de 85.
          Renault Scenic II
          Dacia Logan 1.4 MPI

          Comment


          • Originally posted by suru
            cris cand ai plecat m-am uitat dupa tine si sa vazut clar cand ai demarat ca nu e dci stock.a tras de numa.
            ma afumi cu ala
            n-ai vazut nimic, crede-ma :d. oricum n-aveai sanse nici cind era stock, 1.4mpi e prea slabut. no offense!
            Originally posted by FLORYN
            Hai Cristache cu filme , ca sunt curios tare ! . Vreau sa-ti vad masina cum face .
            din pacate nimic spectaculos pe azi, chiar deloc. speram ca pe data viitoare!
            Originally posted by SUPERCAR
            si eu il astept,sper ca nu il pui peste 1 saptamana
            a venit si filmul.
            Originally posted by bogo4all
            As fi curios daca face un logan sau megane de 85.
            esti curios daca eu pot face un logan si megane de 85 cai? raspunsul este clar: ABSOLUT! eu omor masina! ei nu
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • super filmul....

              Comment


              • Imi place ca esti ambitios dar nu poti sa fi f sigur. Frumoasa intalnirea.!
                Renault Scenic II
                Dacia Logan 1.4 MPI

                Comment


                • Originally posted by dogy_10
                  super filmul....
                  nu sti nimic si din aia foarte putin! :d
                  te aseptam si pe tine dogy! nu te-am vazut la fata. promit ca fac spectacol daca iti arati fata la intilnire.
                  multam bogo pentru increderea acordata )! sint sigur ca ii pot face, asta in cazul in care ei n-au nimic modificat la masina. si da, sint absolut sigur ca ii fac. am facut un passat 1.9 tdi (slab soferul), deci de ce n-as face si golan/megane 85 cai? putini soferi buni la liniute. mareom stie
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • frumos filmuletul,asta a fost prima intalnire in timisoara?

                    Comment


                    • ) ) ) ) ce tare esti Cosmine ). filmul este facut pe data de 23.09.2007, adica ieri!
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Cristi , nu ne asteptam la nimic spectaculos, ci doar sa va vedem laolalta stransi la taclale, asa cum ii sta bine unui club, nu? Daca acum cand este vremea cat de cat frumoasa, nu ne vedem, asa in natura, atunci cand??
                        La iarna cand viscola? La cat mai multe intalniri, si o chestie: nu prea am vazut stickerele cu "LOGANCLUB" pe parbriz !
                        Cu stima, FLO + CHRISTNACHT, .
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • @FLO + CHRISTNACHT (care-i legatura?) nu ai/ati fost atenti! stickerele se vad pe toate cele 4 masini din 5. doar suru (taxi galben) nu avea stickere , el fiind membru nou si la prima intilnire. dar nici o problema, a primit stickere amu.
                          eu vroiam sa fie spectaculos! de exemplu simbata (o zi inainte de intilnire) s-a dat adunarea la sinnicolau pe circuit! unii au zburat de pe traseu, cauciuce distruse, nu retin daca si jante, inimi frinte . si doar eu si camera mea am lipsit de acolo . stiu ei care :d.
                          se vede in film ce cauciucuri mai "aveau" unii, iti dai seama ce show a fost!
                          asa ca ma asteptam ca la intilnirea asta sa dau in gura la ceva, sa scot fum, sa burn-ui rotile fata ca inca bat 'tule mama lor si testele de frina .
                          Last edited by crististreulea; 24 September 2007, 12:17.
                          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                          Comment


                          • Originally posted by FLORYN
                            Cu stima, FLO + CHRISTNACHT, .
                            Chiar, care-i legatura? Sa imi dai si mie te rog un PM sa-mi zici, ca am vazut ca va logati de pe acelasi calculator, sau de pe calculatoare infipte intr-un router. Oricum, nu va suspsectez de clona, ca doar nu sunt nebun, doar vroiam sa stiu.
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • Stai linistit ca daca omoara si altii masina nu cred sa nu te faca, si am si o intrebare, acei 20 de cai din remapare sunt dupa ochi sau ....?
                              Renault Scenic II
                              Dacia Logan 1.4 MPI

                              Comment


                              • la intalnirea noastra s-au mai strans cativa amici fara logane,si s-au facut peste 10 masini ,si 15 oameni,doar ca nu au fost filmati
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google