Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu este nimeni din Timisoara sau din zona care vrea sa mearga la SIAB 2007? Haideti sa ne strangem si sa mergem impreuna acolo si facem cu ocazia asta si o intalnire mare impreuna cu constantenii si bucurestenii
    sigpic

    Comment


    • hmmm, suna interesant si de-a dreptul tentatnta oferta! aveti idei ce sa zic la nevasta? si e doar peste 2 saptamini.
      @probleme cu politia, aici aveti thread separat
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Ii zici ca te duci la un curs sa inveti lucruri noi... subiectul cursului este: Cum sa fi un sot si un tata perfect(bonus lectii de dat cu matura si retete de ciorba)
        Sau ii poti zice ca te duci in bucuresti la un Traducator sa-ti traduca cartea primita in dar de la ea...

        sigpic

        Comment


        • Cristi spune-i frate adevarul, ca sa nu ti se mai dilate pupilele, si sa transpiri pe frunte ! . Te va lasa cu siguranta. Si pe deasupra da-i sa citeasca pe forum, ca nu-i vrajeala,
          Cu stima, FLO.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • floryne ia zis... si replica ei a fost... ei bine il las pe cristi sa va zica... scrie acolo la topicu cu ``asupriti de consoarte``

            sigpic

            Comment


            • @FLORYN: aici este raspunsul ei
              deci ne vedem acolo..unde o fi :d
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Ok, Cristi, am citit raspunsul si este nasol rau de tot frate. Dar ceea ce ma mira pe mine cel mai mult este ca din Timisoara nu suntem mai mult de 4 maxim 5 impatimiti care venim la intalniri. Daca nu reusim sa ne miscam cativa km prin in oras la o intalnire o data pe saptamana, atunci nici nu cred ca mai are rost sa ma gandesc ca am putea merge pana la Bucuresti la SIAB.
                sigpic

                Comment


                • macar o iesire cu ceva gratare undeva pana mai avem parte de vreme buna.
                  nu trebuie departe.pe langa timisoara undeva.

                  Comment


                  • preturi la revizi Auto Europa (pt dci ) 3,5 mil iar la Verbita(Arad) 1.980.000 lei )
                    sigpic

                    Comment


                    • mareom ce se mai aude de new stikers ?
                      sigpic

                      Comment


                      • sfatul meu.du te cu toate consumabilele in plasa dupa tine.
                        placute frana auto europa-2mil vs lucas originale scrie TRW pe cutie made in germany 700.000 lei vechi pe bd. Rebreanu la piese auto.
                        alea de fabrica mau tinut 26000km si astea lucas au vreo 30000 si mai am pe ele strat de vreo 10mii.
                        la mine tin putin ca merg aproape doar in oras si am si piciorul greu

                        Comment


                        • placutele la ciclop sunt 600 mii ,si nici nu se recomanda sa pui de alea de dacia ca sunt prea tari,se strica discul
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Va rog frumos ca aceste lucruri sa le discutati la capitolul Intretinere. Aici se discuta doar intalniri in Timisoara
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by suru
                              da uite aici si o copie a procesului.
                              frate...gaborul ala ori e prost, ori nu cunoaste legislatia...si inclin sa cred ca amandoua, dupa cum spunea si @sonykel el ti-a dat amenda pe articolul 148 adica:
                              ART. 148
                              11. să aibă aplicate folii sau tratamente chimice pe parbrize, lunetă ori pe geamurile laterale, care restrâng sau estompează vizibilitatea, atât din interior, cât şi din exterior, cu excepţia celor omologate şi certificate, prin marcaj corespunzător, de către autoritatea competentă;

                              deci daca zici ca ai omologare RAR poate sa se spele pe cap gaboru cu procesul verbal...

                              Comment


                              • gigi ce sa intimplat aseara ? sa dat lumea sau nu a trebuit sa ma evacuez acas si nam mai putut veni
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google