Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sper ca new stickers sunt pe formatul vechi, adica alea stantard
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • Originally posted by boris
      gigi ce sa intimplat aseara ? sa dat lumea sau nu a trebuit sa ma evacuez acas si nam mai putut veni
      s-a dat ,doar ca au venit si "catzeii" cu "hau hau" si ne-au trimis acas
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • cum ma inscriu si eu in club ?
        ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
        YO2MKL
        sigpic

        Comment


        • vii la intalniri ... cand se organizeaza ,dai un nr de tel de contact la mareom ca sa te anunte
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • i'm back
            nu va e dor de o intilnire?
            toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

            Comment


            • mie dor de o intilnire cu tine! bigman, duit!
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • pai propuneti si voi o intalnire la mareom.

                Comment


                • Originally posted by virtualmansorin
                  i'm back
                  nu va e dor de o intilnire?
                  Bine ai revenit! Eu propun intalnire sambata la stadion iar cine vrea sa vina sa isi confirme prezenta aici si de asemenea scrieti la ce ora va convine sa fie toata lumea multumita
                  sigpic

                  Comment


                  • simbata la stadion ora 18:00 fix! nu ca data trecuta!
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • da da posibil o ecscursie la sanicolau ca last week nu sau prezentat tovarasii din partid.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by boris
                        da da posibil o ecscursie la sanicolau ca last week nu sau prezentat tovarasii din partid.
                        Da, foarte buna ideea ta Boris. Hai ca facem altceva: Dependentii de viteza care vrem sa ne dam pe circuit sa ne intalnim la ora 14:00 FIX sa mergem la Sinicolau si dupa aceea ne adunam la ora 18:00 FIX la stadion. Ce ziceti? Scrieti aici sa vedem cati ne adunam (eu oricum merg si la Sinicolau, chiar si singur )
                        sigpic

                        Comment


                        • ma inscriu pentru sinnicolau.
                          sper sa vi si tu cris sa ne dam.
                          poate reusim sa cronometram si niste tururi de pista complete pentru 16v(mareom),eu 1.4 si tu cris cu dci

                          Comment


                          • Vine si Cristi, stai linistit ca nu rateaza el asa ceva. Sunt aproape sigur ca va veni si Sorin cu noi sa se dea. El are 1.6 MPI chipuit, deci practic vor fi aproape toate motorizarile Logan pe circuit
                            sigpic

                            Comment


                            • cronometru aveti vreunul?)

                              Comment


                              • Originally posted by suru
                                cronometru aveti vreunul?)
                                Eu nu am, dar daca vine Sorin are el. Daca nu, ne putem cronometra cu telefonul mobil. In schimb am facut rost de cateva jaloane, pe care le pot aduce cu mine ca sa facem traseul mai interesant
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google